جهت استعلام قیمت سرویس کارگو هوایی چین – ایران و ترخیص کالا از گمرک در ساعات اداری با شماره تلفن 48000110 – 021  داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

فروش،واردات،حمل و ترخیص ماینر ( راهنمای کامل )

مقدمه

این روزها احتمالا به دفعات کلماتی نظیر ماینر، بیت کوین یا ارزهای دیجیتال را به شیوه های مختلف مثلا از طریق دوستان یا اشنایان، سایت های خبری و…. شنیده اید.

ما در این مقاله میخواهیم به صورت کامل شما را با این این اصطلاحات اشنا کنیم و با شما در مورد فروش ، واردات، حمل و ترخیص ماینر و سایر تجهیزات تولید ارزهای دیجیتال صحبت کنیم.

همه روزه افراد بسیاری با کارشناسان گروه تجاری ققنوس تماس میگیرند که تمایل به خرید و یا واردات ماینر به صورت مستقیم دارند تا بتوانند با حذف واسطه ها قیمت تمام شده ماینر و تجهیزات خود را کاهش دهند.

پس اگر به دنبال خرید ماینر، واردات ماینر، حمل ماینر از چین و یا نهایتا ترخیص ماینر دارید ما با شما توصیه میکنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

 

بیت کوین چیست؟

در واقع بیت کوین و کریپتوکارنسی‌های دیگر، خطوطی از رمزهای رایانه‌ای هستند که ارزش پولی دارند و شما میتوانید با استفاده از تجهیزاتی مانند ماینر اقدام به استخراج و تولید این ارزهای دیجیتالی نمایید.

بیت کوین معروف ترین ارز دیجیتال میباشد و تقریبا 95 درصد افراد فعال در حوزه تولید ارزهای دیجیتال در ایران اقدام با تهییه دستگاههای مناسب که همان ماینر و یا دستگاههای ASIC هستند اقدام به استخراج بیت کوین میکنند

ماینر چیست؟

شما برای تولید و استخراج ارز دیجیتال نیاز به دستگاهی به نام ماینر دارید ، گاها این دستگاه ها را به عنوان ASIC نام میبرند.

ماینر بیت کوین اصطلاحاً به دستگاه‌هایی گفته می‌شود که برای استخراج و تولید بیت کوین استفاده میشود و انواع بسیار گوناگونی دارند

چرا ماینر مورد نیاز خود را از چین به صورت مستقیم وارد کنم؟

شاید این سوال را از خود بپرسید که در ایران افراد زیادی اقدام به فروش ماینر و یا دستگاهای تولید ارز دیجیتال میکنند، چرا باید شما به عنوان کسی که تمایل به خرید ماینر دارید به صورت مستقیم از چین اقدام به خرید و واردات نمایید.

ما در زیر به صورت کلی به دلایل این امر اشاره میکنیم:

قیمت تمام شده مناسب ماینر

اصلی ترین دلیل برای اینکه شما به صورت مستقیم اقدام به خرید و واردات ماینر از چین کنید قیمت تمام شده ماینر و این دستگاه ها میباشد.

شما در واقع با خرید ماینر از چین واسطه های زیادی را حذف میکنید به عنوان مثال زمانی که شما  اقدام به خرید ماینر از شرکت ها و یا فروشنده های ایرانی میکنید میتوانید مطمئن باشید که ماینر فوق را حدود 30 الی 50 درصد گرانتر از قیمتی که خودتان اقدام به واردات کنید خواهید خرید .

بازگشت سرمایه سریعتر برای خریدار ماینر

از انجا که برای افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین دارند تمایل دارند تا تا حد ممکن ماینرهای با کمترین قیمت تمام شده را خریداری نمایند تا با این روش زمان بازگشت سرمایه ای که در این حوزه سرمایه گذاری خواهند کرد کاهش یابد.

به طور مثال اگر شما هر دستگاه ماینر s19 را از یک فروشنده در ایران با قیمت 30000000 تومان خریداری کنید شاید بتوانید همین مدل ماینر را از چین با تمامی هزینه ها که شامل خود دستگاه + حمل و ترخیص را با حدود 22000000 تومان دریافت نمایید به همین دلیل با نرخ فعلی بیت کوین در زمانی که این مقاله نوشته  میشود برای حالت اول حدود 7 ماه زمان بازگشت سرمایه اولیه سرمایه گذار میباشد و در حالت دوم که شما به صورت مستقیم ماینر خود را از چین خریداری و وارد کرده اید حدود 5 ماه  زمان بازگشت سرمایه اولیه شما میباشد.

خودتان واردکننده و فروشنده ماینر شوید

گروه تجاری ققنوس به بسیاری از واردکنندگان دستگاه های ماینر در حوزه تامین،حمل و ترخیص یاری رسانده است. بسیاری از علاقه مندان به فروش ماینر ضمن تماس از با کارشناسان گروه تجاری ققنوس از خدمات فروش ماینر ، حمل و ترخیص استفاده میکنند تا بتوانند با خرید و واردات ماینر نهایتا به عنوان فروشنده این تجهیزات در ایران عمل کنند و کسب درامد و سود نمایند

 

روش اول : ارسال از چین به امارات سپس  ارسال از امارات به ایران

از ان زمانی که ایرانیان با ارزهای دیجیتال و حوزه ماینینگ اشنا شدند و بسیار از ایرانیان اقدام به خرید ماینر به صورت مستقیم از چین کردند اقدام به حمل و واردات ماینر از طریق مسیر  ( چین – امارات  – ایران  ) کرده اند .

در این مسیر از واردات خریداران ماینر کالای خود را به صورت هوایی و یا دریایی از چین به دبی ارسال میکنند و پس از ترخیص در دبی انرا از طریق دریایی و به صورت ته لنچی به کشور وارد میکنند.

در این شیوه به دلیل معافیت هایی که لنچ های فعال در این مسیر یعنی امارات به ایران دارا میباشند میتوانند ماینرهای واردکنندگان و مشتریان خود را با قیمت تمام شده بسیار کمتری نسبت به واردات از طریق مسیرهای گمرکی عادی مثلا واردات هوایی از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی به کشور وارد نمایند .

طبق تجربه ما حدود 95 درصد ماینرهای فعال در کشور از ابتدای فعالیت استخراج کنندگان ایرانی از این شیوه به کشور وارد شده اند.

در زیر برخی از مزایا و معایب واردات به این شیوه را ذکر میکنیم:

مزایا

قیمت تمام شده واردات مناسب تر

بسیاری از واردکنندگان و خریداران ماینر که مسیر چین – امارات  – ایران را برای حمل و واردات ماینرهای خود انتخاب میکنند،به دنبال کاهش هزینه های واردات خود اعم که شامل حمل ماینر از چین به ایران  و ترخیص ماینر از گمرک میباشند.

شاید به نظر برخی از خوانندگان این مقاله اگر ماینرهای خود را ابتدا از چین به امارات و سپس از امارات به ایران ارسال نمایند نیازمند به پرداخت دو بار هزینه حمل میباشد ولی در واقع بحث اصلی هزینه ترخیص و شرایط ترخیص ماینر در ایران میباشد  .

طی سالیان اخیر با توجه به محدودیت هایی گه گمرک ایران برای ترخیص ماینر از گمرک داشته است منجر به ممنوع شده موقت واردات ماینر و یا مشروط شدن واردات ماینر به دارا بودن مجوزات و شرایط خاصی شده است که نهایتا منجر به افزایش هزینه های ترخیص قانونی ماینر از گمرکات کشور شده است

از این رو واردکنندگان ماینر برای واردات مسیرهای جایگزین دیگری را انتخاب کرده اند که یکی از این مسیرها ارسال بار از چین به امارات و سپس با استفاده از لنچ و ته لنچی ارسال به ایران میباشد.

با این شیوه حتی اگر واردکننده ماینر هزینه 2 مسیر حمل یعنی از چین به امارات و امارات به ایران را پرداخت کند باز هم با توجه به شرایط و هزینه های گمرکات ایران قیمت تمام شده بسیار مناسبتر میباشد

عدم مشکلات ترخیص و گمرکی نظیر ممنوعیت ها و مجوز واردات

برای مدت بسیار طولانی واردات ماینر از گمرک دچار محدودیت ها و ممنوعیت های خاصی بود و این ناشی از سیاست های کلی دولت بر رمز ارزها بود، اما اخیرا امکان ترخیص ماینر از گمرک با شرایط بسیار خاص و البته زمان بر و هزینه بری میباشد که در همین مقاله به صورت مفصل به ان خواهیم پرداخت، از این رو بسیاری از واردکنندگان اقدام به واردات ( حمل و ترخیص ) ماینر از مسیر چین – امارات – ایران میکنند.

 

معایب

طولانی بودن پروسه حمل و واردات

یکی از مشکلاتی که واردات ماینر از مسیر چین-امارات-ایران دارد  موضوع زمان حمل و رسیدن ماینر به دست صاحب ان در ایران میباشد  . با توجه به اینکه عملا در این شیوه کالا به کشور امارات ابتدا ارسال میشود و سپس به ایران ارسال میشود و گاها هر 2 مسیر یعنی از چین به امارات و امارات ایران به صورت دریایی میباشد زمان حمل و واردات و نهایتا رسیدن ماینر به گیرنده در ایران ممکن است بین 20 الی 40 روز به طول بی انجامد.

عدم کنترل مرسوله در زمان حمل از امارات (دبی) به ایران

با توجه به اینکه پس از رسیدن ماینرها به امارات نهایتا کالا به لنچ  تحویل داده میشود  . به دلیل محدودیت های این شیوه حمل و واردات امکان هیچ گونه کنترل و رهگیری مرسوله نمیباشد .

نبود بیمه و عدم پرداخت خسارت در صورت بروز مشکل

در شیوه ارسال ماینر از طریق لنچ و واردات به این شیوه به علت محدودیت های این روش امکان بیمه مرسوله و دریافت خسارت به هیچ عنوان نمیباشد

 

روش دوم : ارسال از چین به کردستان عراق و سپس ارسال به ایران

در این روش ابتدا ماینرها به صورت هوایی از چین به یکی از فرودگاههای اربیل و یا سلیمانیه ارسال میشود و صاحب کالا پس از ترخیص ماینر از گمرکات این 2 شهر از طریق زمینی اقدام به ارسال مجدد به ایران میکند

این روش با اینکه یکی از پر ریسک ترین شیوه های واردات ماینر است ولی متاسفانه توسط برخی از ایرانیان مورد استفاده قرار میگیرد.

دیده شده با حمل در این شیوه بسیاری از ماینرهای مشتریان طی پروسه حمل از شهرهای کردستان عراق به ایران اسیب دیده اند و یا مفقود شده اند.

کارشناسان گروه تجاری ققنوس به هیچ عنوان این مسیر را جهت واردات ماینر به خریداران ماینر در ایران توصیه نمیکنند

 

روش سوم: ارسال مستقیم از چین به ایران

این روش سریعترین و ایمن ترین شیوه  واردات ماینر از چین به ایران میباشد، البته همانطور که گفته شد اگر خریدار ماینر بتواند موضوع ترخیص ماینر در ایران را رفع نماید

همانطور که گفته شده ترخیص ماینر در ایران در ایران هم اکنون شرایط خاصی را دارا میباشد که 99 درصد خریداران ماینر نمیتوانند این پیش شرط هایی که گمرک و وزارت صنعت و معدن برای واردات ماینر در نظر گرفته اند تهییه نماید.

در همین مقاله شرایط ترخیص ماینر را توضیح خواهیم داد.

اما در روش ارسال مستقیم ماینر از چین به ایران خریداران ماینر میتوانند ماینرهای خود را  به 2 شیوه هوایی و یا دریایی به ایران ارسال نمایند که شیوه حمل هوایی از چین به ایران حدود  3 الی 4 روز کاری و دریایی بین 20 الی 30 روز کاری زمان میبرد.

شرایط ترخیص ماینر از گمرک در ایران چیست؟

همواره اما و اگرهایی که در رابطه با استخراج بیت کوین و صدور مجوز برای آن در ایران وجود داشت و این روی فرایند واردات ماینر و ترخیص ماینر از گمرک هم تاثیر گزاشته است .

اما اخیرا با استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری شده موافقت کرد و آن را به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) مجاز دانسته اند که این یک خبر خوب برای واردکنندگان ماینر میباشد

در حال حاظر ترخیص ماینر و ارائه ثبت سفارش  با کد ردیف تعرفه 84719090   امکان پذیر است

در حال حاضر ماینرها ذیل ردیف تعرفه ۸۴۷۱ که مربوط به ماشین‌های خودکار داده پردازی (Automatic data processing machines)، ماشین‌های انتقال داده‌ها (Machines for Transcribing data) و ماشین‌های بررسی داده‌ها (Machines for processing data) است طبقه‌بندی می‌شود.

در این ردیف تعرفه دستگاه‌های دیگری نیز از قبیل PC، نت بوک (Note Book)، دیسک خوان فوری، سایر واحدهای مربوط به ماشین‌های خودکار داده‌پردازی مانند انواع بردها شامل برد اصلی (Main Board)، گرافیک، صدا و ویدئو طبقه‌بندی می‌شوند، بنابراین اعلام ردیف تعرفه دستگاه‌های استخراج بین کوین «ماینر» از سوی گمرک، امری مرسوم و قانونی بوده و هیچ ارتباطی با شرایط ورود این کالا به داخل کشور و سایر سیاست‌گزاری‌ها در این خصوص ندارد.

 

لیست مدارک مورد نیاز برای ترخیص ماینر از گمرک:

  • داشتن ثبت سفارش معتبر از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • دارا بودن کارت بازرگانی معتبر به نام صاحب ثبت سفارش و کسی که پروانه بهره برداری فارم به نام ان شخص صادر شده است
  • دارا بودن پروانه بهره برداری فارم ماینینگ

اگر واردکننده ماینر بتواند این 3 شرط واردات را مهیا کند میتواند به صورت قانونی اقدام به واردات ماینر از چین به ایران نماید

 

 

راهنمای کامل اخذ مجوز ماینینگ و صدور پروانه بهره برداری فارم ماینینگ

ابتدا باید با برخی از اصلاحاتی که ضمن پروسه اخذ مجوز فارم خواهید شنید اشنا شوید:

ظرفیت استخراج

همان ظرفیت پردازش اطلاعات دستگاههای استخراج ( ماینر ) بر حسب هش (H) و اضعاف آن مانند : (MH) , (GH) , (TH) میباشد

جواز تاسیس

همان سندی است که بر اساس پرسشنامه تکمیل شده توسط متقاضی صادر می شود و بیانگر پیش بینی ظرفیت استخراج برای محصول رمز ارز است.

پروانه بهره برداری 

همان سندی است که بر اساس آن دستورالعمل صادر می شود و بیانگر ظرفیت و فعالیت در حوزه استخراج بیت کوین در مکانی معین است.

شناسه کسب و کار

همان شناسه یکتایی است که به بنگاه ( واحد ) کسب و کار و از طریق سامانه اختصاص می یابد. این شناسه بر روی مجوزهای صادره موضوع این دستورالعمل یعنی مجوز ماینینگ و پروانه بهره برداری ماینینگ درج می شود.

در ادامه سایر روش هایی که واردکنندگان ماینر برای واردات ماینر از چین به ایران استفاده میکنند را توضیح میدهیم اما اگر

 

شرایط کلی دریافت مجوز ماینینگ و صدور پروانه بهره برداری فارم ماینینگ

  • ماده 1 : جواز تاسیس برای ایجاد ظرفیت های جدید و توسعه فعالیت در زمینه استخراج رمز ارز صادر می شود
  • ماده 2 : دریافت مجوز ماینینگ به نام متقاضیان ، با رعایت ضوابط این دستورالعمل و قوانین و مقررات مربوط مجاز است.
  • ماده 3 : صدور جواز تاسیس به نام چند شخص حقیقی و یا چند شخص حقوقی مجاز نیست و متقاضیان صدور جواز تاسیس در این زمینه می‌تواند در قالب ثبت شرکت اقدام به درخواست مجوز نمایند.

مدت زمان اعتبار پروانه بهره برداری فارم ماینینگ

مجوز ماینینگ صادر شده ۶ ماه بوده و با ارائه گزارش پیشرفت فیزیکی طرح و تایید آن توسط سازمان برای دوره ای دیگر قابل تمدید است. تمدیدهای بعدی نیز منوط به ارائه گزارش پیشرفت کار است.

 

چرا گروه تجاری ققنوس را برای خرید و تامین ماینر از چین انتخاب نمایید؟

گروه تجاری ققنوس جز محدود شرکت های بازرگانی و حمل و نقل ایرانی میباشد که دارای دفتر رسمی در کشور چین شهر شنژن میباشد و با توجه به ارتباطاتی که با تامین کنندگان اصلی برندهای مطرح نظیر Bitmain ،Canaan،Ebang، FusionSilicon،Innosilicon،MicroBT،StrongU  دارد توانسته به  یکی از اصلی ترین تامین کنندهای دستگاه های ماینر برای خریداران ایرانی در چین شود .

دفتر گروه تجاری ققنوس در چین توانسته است به دلیل حذف واسطه ها و تماس مستقیم با تامین کنندگان و صاحبین فارم در چین توانسته است بهترین نرخ را برای ماینر نو و اکبند و یا دست دوم در چین را به خریداران ایرانی ارائه نماید.

چرا گروه تجاری ققنوس را برای حمل ماینر از چین انتخاب نمایید؟

گروه تجاری ققنوس به عنوان یک شرکت بازرگانی بین المللی مجوزات لازم را برای ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی  اعم از دریایی، هوایی و سرویس های درب به درب را دارا میباشد.

در حال حاظر روش هایی زیر برای حمل ماینر قابل ارائه میباشد:

سرویس های حمل هوایی ماینر از چین به ایران ( مستقیم)

در این سرویس ماینرهای مشتریان به صورت هوایی از چین به ایران به صورت مستقیم ارسال میگردد. این روش فقط در صورتی مناسب است که صاحب کالا امکان ترخیص ماینر در گمرکات ایران را داشته باشد در غیر این صورت در صورت نداشتن امکان ترخیص نهایتا ماینرهای فوق باید مرجوغ شود به کشور ثانویه که هزینه بسیار بالایی برای صاحب کالا خواهد داشت

سرویس های حمل دریایی ماینر از چین به ایران ( مستقیم)

این روش مناسب برای واردات تعداد بالا ماینر از چین به ایران میباشد. این روش هم ابندا واردکتنده ماینر باید دارای ثبت سفارش گمرکی، پروانه بهره برداری و … باشد در غیر این صورت نیازمند به مرجوع کردن مرسوله دریایی فوق میباشد

چه ماینرهایی را میتوانید از گروه تجاری ققنوس خریداری کنید؟

گروه تجاری ققنوس آمادگی دارد تا با تجربه چندین ساله خود در تامین و فروش دستگاهای ماینر به واسطه دفتر چین خود بسیاری از مدل ها و برندهای مطرح ماینر را به صورت نو و دست دوم به فروش برساند

برخی از مدل های تحت پوشش گروه تجاری ققنوس به شرح زیر میباشد:

مدل ماینرتاریخ تولیدهشریتمصرف برقنویز صداالگوریتمموجودی ققنوس
ماینر iBeLinkBM-K1Nov 20205.3Th/s835W74dbKadenaنو و دست دوم
ماینر InnosiliconA10Pro+ETHMiner(720Mh)Dec 2020720Mh/s1300W70dbEtHashنو و دست دوم
ماینر InnosiliconA10ProETHMiner(500Mh)May 2020500Mh/s750W75dbEtHashنو و دست دوم
ماینر InnosiliconA10ETHMaster(485Mh)Sep 2018485Mh/s850W75dbEtHashنو و دست دوم
ماینر InnosiliconA10ETHMaster(432Mh)Sep 2018432Mh/s740W75dbEtHashنو و دست دوم
ماینر iBeLinkBM-N1Nov 20206.6Th/s2400W72dbEaglesongنو و دست دوم
ماینر iPolloG1Dec 202042GPS2884W70db2نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS19Pro(110Th)May 2020110Th/s3250W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM30S++Oct 2020112Th/s3472W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerZ15Jun 2020420ksol/s1510W72dbEquihashنو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM30S+Oct 2020100Th/s3400W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS19(95Th)May 202095Th/s3250W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر CanaanAvalonMiner1246Jan 202190Th/s3420W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM30SApr 202086Th/s3268W72dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerT19(84Th)Jun 202084Th/s3150W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر StrongUSTU-U1++Jul 201952Th/s2200W76dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر PandaMinerB3MuteSep 2018230Mh/s1150W60db2نو و دست دوم
ماینر PandaMinerB3Pro(8G)Jun 2018230Mh/s1250W70db3نو و دست دوم
ماینر PandaMinerB3ProApr 2018230Mh/s1250W70db3نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerE3(190Mh)Jul 2018190Mh/s760W76dbEtHashنو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerD1Nov 201848Th/s2200W75dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerG2Dec 2017220Mh/s1200W72dbEtHashنو و دست دوم
ماینر CanaanAvalonMiner1166ProAug 202081Th/s3400W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS17+(73Th)Dec 201973Th/s2920W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerE3(180Mh)Jul 2018180Mh/s800W75dbEtHashنو و دست دوم
ماینر GoldshellHS3Oct 20202Th/s2000W75dbHandshakeنو و دست دوم
ماینر StrongUHornbillH8Oct 202074Th/s3330W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS17Pro(53Th)Apr 201953Th/s2094W82dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM31SApr 202070Th/s3220W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS17Pro(50Th)Apr 201950Th/s1975W82dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر ASICminer8NanoS58ThDec 201958Th/s2500W47dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS17e(64Th)Nov 201964Th/s2880W80dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconT3+52May 201952Th/s2800W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerDR5(34Th)Dec 201834Th/s1800W76dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS17(56Th)Apr 201956Th/s2520W82dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر StrongUSTU-U8ProSep 201960Th/s2800W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS17(53Th)Apr 201953Th/s2385W82dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM20SAug 201968Th/s3360W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BaikalGiant+A2000Aug 20172Gh/s450W65db6نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerT17+(64Th)Dec 201964Th/s3200W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconA6+LTCMasterMar 20192.2Gh/s2100W82dbScryptنو و دست دوم
ماینر StrongUSTU-U8Jul 201946Th/s2100W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE11++Oct 201844Th/s1980W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر ASICminer8NanoProMay 201876Th/s4000W48dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM32SNov 202066Th/s3432W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر CanaanAvalonMiner1146ProAug 202063Th/s3276W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر GoldshellHS3-SENov 2020930Gh/s930W55dbHandshakeنو و دست دوم
ماینر PandaMinerB5PlusFeb 2018110Mh/s800W65dbEtHashنو و دست دوم
ماینر ASICminer8Nano44ThOct 201844Th/s2100W47dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE12+Sep 201950Th/s2500W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconT343TJan 201943Th/s2100W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM32Jul 202062Th/s3348W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BaikalGiantA900Oct 2016900Mh/s270W65db6نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerB7(96Kh)Mar 201996kh/s528W65dbTensorityنو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerT17e(53Th)Nov 201953Th/s2915W80dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerT17(40Th)May 201940Th/s2200W82dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BaikalQuadrupleMiniMinerAug 2016600Mh/s192W50db6نو و دست دوم
ماینر InnosiliconT339TMar 201939Th/s2150W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE11+Oct 201837Th/s2035W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconT3+57TSep 201957Th/s3300W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE12Sep 201944Th/s2500W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconA8+CryptoMasterApr 2018240kh/s480W70dbCryptoNightنو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS15(28Th)Dec 201828Th/s1596W76db2نو و دست دوم
ماینر TodekToddminerC1PROMay 20203Th/s2700W70dbEaglesongنو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerX3(220Kh)May 2018220kh/s465W76dbCryptoNightنو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM21SJun 201956Th/s3360W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerZ11Apr 2019135ksol/s1418W70dbEquihashنو و دست دوم
ماینر BaikalMinerCubeApr 2017300Mh/s90W45db6نو و دست دوم
ماینر InnosiliconA8CryptoMasterApr 2018160kh/s350W70dbCryptoNightنو و دست دوم
ماینر InnosiliconA6LTCMasterJan 20181.23Gh/s1500W82dbScryptنو و دست دوم
ماینر TodekToddminerC1Mar 20201.55Th/s1380W70dbEaglesongنو و دست دوم
ماینر InnosiliconA9++ZMasterMay 2019140ksol/s1550W75dbEquihashنو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM21Aug 201931Th/s1860W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BaikalBK-N240May 2018240kh/s650W62db2نو و دست دوم
ماینر BaikalBK-G28Oct 201828Gh/s1300W70db8نو و دست دوم
ماینر BaikalMiniMinerSep 2016150Mh/s50W45db6نو و دست دوم
ماینر InnosiliconA4+LTCMasterNov 2017620Mh/s750W80dbScryptنو و دست دوم
ماینر InnosiliconA8CCryptoMasterMay 201880kh/s175W70dbCryptoNightنو و دست دوم
ماینر GoldshellHS1-PLUSOct 2020105Gh/s115W34dbHandshakeنو و دست دوم
ماینر FusionSiliconX6MinerAug 2018860Mh/s1079W72dbScryptنو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerT15(23Th)Dec 201823Th/s1541W75db2نو و دست دوم
ماینر InnosiliconT350TJul 201950Th/s3100WdbSHA-256نو و دست دوم
ماینر ObeliskSC1ImmersionMar 20192.2Th/s1600W30db2نو و دست دوم
ماینر StrongUSTU-U6Nov 2019440Gh/s2200W76dbX11نو و دست دوم
ماینر DayunZigM1Nov 20182.611Gh/s784Wdb5نو و دست دوم
ماینر BaikalBK-N+Mar 201840kh/s120W60db2نو و دست دوم
ماینر BaikalBK-NMar 201820kh/s60W60db2نو و دست دوم
ماینر BaikalBK-N70May 201870kh/s240W62db2نو و دست دوم
ماینر BaikalBK-XNov 201710Gh/s630W65db8نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM10SSep 201855Th/s3500W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconA9ZMasterJun 201850ksol/s620W70dbEquihashنو و دست دوم
ماینر ObeliskSC1SlimJan 2019550Gh/s450W75db2نو و دست دوم
ماینر CanaanAvalonMiner1047Sep 201937Th/s2380W70dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE11Oct 201830Th/s1950W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM10Sep 201833Th/s2145W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BaikalBK-BJan 2018160Gh/s410W65db5نو و دست دوم
ماینر ObeliskSC1DualMar 20191.1Th/s900W75db2نو و دست دوم
ماینر ASICminerZeon180KSep 2018180ksol/s2200W47dbEquihashنو و دست دوم
ماینر FusionSiliconX7MinerMar 2019262Gh/s1420W72dbX11نو و دست دوم
ماینر ObeliskSC1Jun 2018550Gh/s500W65db2نو و دست دوم
ماینر CanaanAvalonMiner1066Sep 201950Th/s3250W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconT2Turbo25TOct 201825Th/s2050W75db4نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerL3+(600Mh)Oct 2017600Mh/s850W75dbScryptنو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerL3+(504Mh)Jun 2017504Mh/s800W70dbScryptنو و دست دوم
ماینر InnosiliconA9+ZMasterJan 2019120ksol/s1550W75dbEquihashنو و دست دوم
ماینر FFMinerDecredD18Jun 2018340Gh/s180W55dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerL3++(580Mh)May 2018580Mh/s942W76dbScryptنو و دست دوم
ماینر InnosiliconT2Turbo+32TSep 201832Th/s2200W72dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerZ9MiniJun 201810ksol/s300W65dbEquihashنو و دست دوم
ماینر HolicH22Dec 201822Th/s1700W70dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BWL21Jan 2018550Mh/s950W75dbScryptنو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS11(20.5Th)Nov 201820.5Th/s1530W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerL3++(596Mh)May 2018596Mh/s1050W70dbScryptنو و دست دوم
ماینر PinIdeaRR-210Apr 201830kh/s350W55db2نو و دست دوم
ماینر PinIdeaRR-200Apr 201827kh/s350W55db2نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9SE(16Th)Jul 201916Th/s1280W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerR4Feb 20178.7Th/s845W52dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر HolicH28Dec 201828Th/s2100W70dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS3Jul 2014478Gh/s366W60dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر PinIdeaDR-3Apr 2017600Mh/s345W50dbX11نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerB3(780Hz)May 2018780h/s360W72dbTensorityنو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerB3(1Kh)May 20181kh/s380W72dbTensorityنو و دست دوم
ماینر FusionSiliconX7+MinerMar 2019320Gh/s2000W72dbX11نو و دست دوم
ماینر BitfilySnowPantherB1Jul 201816Th/s1380W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر AladdinMiner16Th/sBitcoinJul 201816Th/s1400W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر ObeliskDCR1Jun 20181.2Th/s500W65dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9(11.5Th)Jun 201611.5Th/s1127W85dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر CanaanAvalonMiner841Apr 201813.6Th/s1290W65dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9j(14.5Th)Aug 201814.5Th/s1350W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر GMOminerB2Oct 201824Th/s1950W70dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9(12.5Th)Feb 201712.5Th/s1225W85dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9i(14Th)May 201814Th/s1320W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر CanaanAvalonMiner921Sep 201820Th/s1700WdbSHA-256نو و دست دوم
ماینر FusionSiliconX1MinerJan 201912.96Gh/s1110W72dbLyra2REv2نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9k(13.5Th)Aug 201913.5Th/s1310W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر PantechSX6Sep 20178.5Th/s1000W72dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconT2TurboAug 201824Th/s1980W72dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9i(13Th)May 201813Th/s1280W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر HalongMiningDragonMintT1Apr 201816Th/s1480W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9(13.5Th)Sep 201713.5Th/s1323W85dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر CanaanAvalonMiner821Feb 201811.5Th/s1200W65dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerZ9Sep 201842ksol/s970W75dbEquihashنو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9(13Th)Jul 201713Th/s1300W85dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerK5(1130Gh)Apr 20201.13Th/s1580W72dbEaglesongنو و دست دوم
ماینر InnosiliconT2TerminatorMay 201817.2Th/s1570W72dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9(14Th)Nov 201714Th/s1372W85dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE10Feb 201818Th/s1650W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS5Dec 20141.155Th/s590W65dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS7-LNJun 20162.7Th/s697W48dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BaikalBK-DJun 2018320Gh/s1100W65db4نو و دست دوم
ماینر BitfilySnowPantherB1+Aug 201824.5Th/s2100W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE9.2May 201812Th/s1320W70dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE9iJul 201813.5Th/s1420W74dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconA5DashMasterOct 201732.5Gh/s750W75dbX11نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS9Hydro(18Th)Aug 201818Th/s1728W45dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconA4DominatorJul 2017280Mh/s1050W75dbScryptنو و دست دوم
ماینر StrongUSTU-U1Oct 201811Th/s1600W76dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر CanaanAvalonMiner741Apr 20177.3Th/s1150W65dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر iBeLinkDM22GSep 201722Gh/s810W81dbX11نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerT9(11.5Th)Apr 201711.5Th/s1450W68dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر HalongMiningDragonMintB29Apr 20182.1Th/s900W70dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE9+Jan 20189Th/s1300W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر EbangEbitE9.3May 201816Th/s1760W72dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر iBeLinkDM11GJul 201710.8Gh/s810W81dbX11نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerDR3Sep 20187.8Th/s1410W76dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerT9+(10.5Th)Jan 201810.5Th/s1432W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerV9(4Th)Mar 20184Th/s1027W76dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر StrongUSTU-U1+Oct 201812.8Th/s1850W76dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerT9(12.5Th)Aug 201712.5Th/s1576W68dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر PinIdeaDR-100ProNov 201721Gh/s900W55dbX11نو و دست دوم
ماینر InnosiliconD9DecredMasterApr 20182.4Th/s1000W70dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر PinIdeaDR-100Aug 201719Gh/s900W55dbX11نو و دست دوم
ماینر FFMinerDS19Aug 20183.1Th/s980W67dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر DayunZigZ1+Oct 20187.25Gh/s1200W70dbLyra2REv2نو و دست دوم
ماینر DayunZigZ1ProJun 201913Gh/s1500W72dbLyra2REv2نو و دست دوم
ماینر DayunZigZ1Sep 20186.8Gh/s1200W70dbLyra2REv2نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerD5(119Gh)Nov 2018119Gh/s1566W76dbX11نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerS7Sep 20154.73Th/s1293W62dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconD9+DecredMasterAug 20182.8Th/s1230W70dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerD3(15Gh)Sep 201715Gh/s1200W75dbX11نو و دست دوم
ماینر InnosiliconA5+DashMasterMar 201865Gh/s1500W75dbX11نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerD3(17.5Gh)Oct 201717.5Gh/s1280W75dbX11نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM3Jan 201812Th/s2000W78dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerD3(19.3Gh)Oct 201719.3Gh/s1350W75dbX11نو و دست دوم
ماینر BitfuryTardisNov 201880Th/s6300W80dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر MicroBTWhatsminerM3XMar 201812.5Th/s2050W78dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر BitmainAntminerA3(815Gh)Jan 2018815Gh/s1275W76dbBlake2Bنو و دست دوم
ماینر GMOminerB3Nov 201833Th/s3417W75dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر InnosiliconS11SiaMasterApr 20184.3Th/s1350W70dbBlake2Bنو و دست دوم
ماینر HalongMiningDragonMintB52Apr 20183.83Th/s1380W70dbBlake2Bنو و دست دوم
ماینر iBeLinkDSM7TAug 20187Th/s2100W76db2نو و دست دوم
ماینر StrongUSTU-U2Oct 20187Th/s1600W76dbBlake2Bنو و دست دوم
ماینر BitfilySnowPantherD1Jul 20186Th/s2100WdbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر iBeLinkDSM6TJun 20186Th/s2100W78dbBlake256R14نو و دست دوم
ماینر SpondooliesSPx36Sep 2018540Gh/s4400W75dbX11نو و دست دوم
ماینر iBeLinkDM56GMay 201856Gh/s2100W72dbX11نو و دست دوم
ماینر DayunZigD1Nov 201848Gh/s2200W55dbX11نو و دست دوم
ماینر BitfilySnowPantherA1Jan 201849Th/s5400W82dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر HummerMinerMarsH1Jul 202088Gh/s2800W75dbHandshakeنو و دست دوم
ماینر PantechWX6Jan 201834Th/s5000W72dbSHA-256نو و دست دوم
ماینر Bitfury B8Dec 201749Th/s6400W85dbSHA-256نو و دست دوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ماینر نو یا دست دوم ، کدام را خریداری کنید؟

 

 

 

 

5 3
رضایت کاربران

2رای
رضایت خود را از این خدمت و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید