سرویس ویژه اقتصادی حمل بار هوایی (کارگو) چین به ایران، جهت استعلام قیمت با شماره 48000110 – 021 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

حمل بار از چین به امارات (درب به درب)

مقدمه

حمل بار از چین به امارات ( دبی ) در قالب سرویس های هوایی و دریایی به صورت کاملا درب به درب (Door to Door ) یکی از پرطرفدار ترین خدمات گروه تجاری ققنوس میباشد که همه روز به بسیاری از مشتریانی که تمایل به واردات کالا از چین دارند پیشنهاد میشوند. در سرویس حمل بار از چین به امارات (درب به درب) کلیه امور حمل و نقل مرسوله از چین به امارات (دبی) که میتواند هوایی باشد و یا دریایی و کلیه فرایندهای ترخیص در کشور امارات به نیابت از مشتریان و صاحبین کالا در کشور امارات (دبی) انجام میگیرد لذا شما میتوانید بدون هیچ گونه نگرانی از فرایندهای حمل و نقل یا ترخیص کالا در امارات و از هنه مهمتر بدون نیاز به مدارک و لایسنس خاصی کالای خود را در امارات ترخیص کنید و انرا در هر جای امارات نظیر دبی  ، ابوظبی و …. دریافت نمایید .

گروه تجاری ققنوس به عنوان یکی از اصلی ترین ارائه دهندگان سرویس های حمل بار از جین به امارات (دبی) طی چندین سال گذشته توانسته به لطف سابقه درخشان خود در حوزه حمل و نقل بین المللی و تجارت خارجی افتخار ارائه خدمات به بسیاری از تجار و واردکنندگان ایرانی را داشته باشد .

 

سرویس های حمل و نقل درب به درب چه سرویس هایی میباشند؟

سرویس های حمل و نقل درب به درب که نام Door to Door هم شناخته میشوند سرویس هایی هستند که 0 تا 100 پروسه حمل و ترخیص توسط شرکت حمل و نقل انجام میگیرد و صاحب کالا هیچ گونه دخالتی در این مراحل ندارد و فقط موظف به پرداخت هزینه های این خدمات میباشند.

سرویس حمل و نقل درب به درب (Door to Door) عملا یکی از پرتقاضاترین شیوه حمل کالا و حوزه واردات کالا میباشد چون صاحبین کالا میتوانند بدون هیچ گونه استرس و نگرانی از مشکلاتی که ممکن است در پروسه حمل و یا ترخیص کالا از گمرک ایجاد شود .

احتمالا اگر با حوزه تجارت خارجی اشتا هستید به دفعات با ترم حمل DDP رو به رو شده اید که به معنای Delivered duty paid میباشد  .

منظور از DDP در واقع همان سرویس درب به درب و یا همان Door to Door  میباشد.

در سرویس حمل و نقل درب به درب (Door to Door) صاحبین کالا به هیچ عنوان نیاز نیست خود را درگیر مشکلات ناشی از ترخیص کالا از گمرک در کشور مقصد بکنند  چون بسیاری از واردکنندگان کالا یکی از مشکلات اصلی که با ان روبه رو هستند زماتی است که کالا به گمرک کشور مقصد میرسند.

معمولا تشریفات گمرک در کشور مقصد نیازمند به ارائه مجوزات و لایسنس های خاصی میباشد و فرایندی به نسبت پیجیده میباشد که در سرویس های حمل و نقل درب به درب (Door to Door)  این مشکل تا حدودی رفع شده است چون در سرویس های حمل و نقل درب به درب (Door to Door)  گروه تجاری ققنوس کلیه این امور توسط  این مجموعه انجام میگیرد .

لذا اگر به دنبال کم دردسرترین شیوه حمل و ترخیص و واردات کالا از چین به امارات (دبی) هستید ما به شما شدیدا توصیه میکنیم از خدمات حمل و نقل درب به درب (Door to Door)  گروه تجاری ققنوس استفاده نمایید

 

انواع روش های مختلف در سرویس حمل و نقل درب به درب (Door to Door)  از چین به امارات (دبی) ؟

در حاظر سرویس حمل بار از چین به امارات (دبی) به شیوه درب به درب (Door to Door) به 2 صورت هوایی و دریایی انجام میگردد.

حمل بار هوایی از چین به امارات (دبی) مناسب مشتریانی میباشد که تمایل دارند مرسولات خود را در کمتر از 7 روز کاری دریافت نمایند و امنیت پروسه حمل برایشان اهمیت بسیاری دارد  و شیوه حمل بار دریایی از چین به امارات (دبی) مناسب برای محموله های سنگین مثلا بیشتر از 2000 کیلوگرم میباشد البته هزینه حمل دریایی نسبت به هزینه حمل هوایی بسیار مناسبتر میباشد البته زمان حمل بار از چین به امارات (دبی) ممکن است حدود 30 تا 40 روز کاری به طول بی انجامد.

ما در این مقاله به صورت کامل در مورد شیوه های حمل هوایی و دریایی بار از چین به امارات (دبی) توضیح خواهیم داد

 

مراحل سرویس حمل بار درب به درب از چین به امارات (دبی)

ما برای شناخت کامل مشتریان از شیوه ارائه خدمات در سرویس های حمل بار درب به درب از چین به امارات (دبی) به صورت کامل از ابتدا تا اغاز این سرویس را شرح میدهیم

 

مرحله اول: استعلام قیمت و امکان سنجی حمل و ترخیص از گروه تجاری ققنوس

در ابندا صاحب کالا میبایست ضمن تماس با کارشناسان گروه تجاری ققنوس اطلاعات کامل مرسوله خود اعم از پکینگ لیست ، پروفورما، تصویر کالا و کاربرد کالای خود را به کارشناسان بخش حمل و نقل اعلان نمایند .

پس از بررسی اطلاعات فوق هزینه نهایی حمل در قالب سرویس های حمل درب به درب از چین به امارات (دبی) به دو صورت هوایی و دریایی به مشتریان اعلام خواهد شد .

مرحله دوم: تکمیل فرم پیکاپ بار

پس از تایید شرایط و هزینه حمل صاحب بار میبایست فرم پیکاپ  را که کارشناسان گروه تجاری ققنوس برایشان ارسال میکنند را تکمیل نمایند

مرحله سوم: تماس با فروشنده یا فرستنده کالا در چین

در این مرحله مطابق با اطلاعات تماسی که صاحب کالا در فرم پیکاپ تکمیل کرده است همکاران ما در دفتر چین گروه تجاری ققنوس با فروشنده و یا فرستنده مرسوله در چین تماس میگیرند تا هماهنگی های لازم و مهمی که لازم است قبل از پیکاپ و جمع آوری مرسوله مشتری لازم است انجام گیرد.

طی این تماس مواردی اعم از نوع و ماهیت بار و شیوه بسته بندی مجدد بررسی میگردد

مرحله چهارم: پیکاپ بار از آدرس فروشنده و ارسال به انبار ققنوس در چین

در این مرحله با هماهنگی فروشنده یا فرستنده همکاران ما در دفتر چین مرسوله رو جمع آوری کرده و به انبار ققنوس در چین ارسال میکنند

مرحله پنجم: آماده سازی جهت ارسال و انجام تشریفات صادرات از چین

پس از رسیدن مرسوله های مشتریان با توجه به اینکه صاحب کالا شیوه حمل دریایی و یا هوایی را انتخاب کرده باشد همکاران ما در دفتر چین گروه تجاری ققنوس اقدام به آماده سازی  و انجام اولیه تشریفات گمرکی جهت صادرات و خروج باز از گمرک چین خواهند کرد .

در این مرجله پس از انجام تشریفات جهت خروج بار از گمرک چین نهایتا  بارهای مشتریان جهت بارگیری به بندرگاه و یا فرودگاه ارسال میشوند

مرحله ششم: بارگیری در مبدا و حرکت کشتی و یا هواپیما به سمت مقصد (امارات)

در این مرحله بر اساس روش حمل مورد نظر مشتری که میتواند هوایی باشد و یا دریایی بارهای مشتریان بارگیری میشود و به سمت مقصد یعنی امارات (دبی) حرکت خواهند کرد

مرحله هفتم: رسیدن بار به امارات متحده عربی (دبی) و شروع تشریفات ترخیص کالا از گمرک

ترخیص بارهایی هوایی به محض رسیدن به فرودگاه دبی و بارهایی دریایی به محض رسیدن به بنادر دبی شروع میشود.

این مرحله مهمترین مرحله از سرویس های حمل و نقل درب به درب (Door to Door) از چین به امارات (دبی) میباشد .

در زمان ترخیص مشتریان نیاز نیست هیچگونه مدرک و لایسنسی جهت ترخیص ارائه نمایند  به این دلیل که کلیه تشریفات ترخیص کالا از گمرک دبی توسط گروه تجاری ققنوس برای مشتریان انجام میگیرد

مرحله هشتم: تکمیل ترخیص و تسویه حساب هزینه های حمل و نقل با صاحب کالا

پس از پایان فرایند ترخیص در امارات (دبی) بارهای مشتریان در انبار دبی گروه تجاری ققنوس نگهداری میشود و همکاران ما فاکتور نهایی هزینه حمل را برای مشتری و صاحبین کالا ارسال میکنند تا مشتریان اقدام به تسویه هزینه های حمل خود نمایند.

مرحله نهم: تحویل بار به آدرس مورد نظر مشتریان در امارات

یکی از مزیت های سرویس های درب به درب ققنوس این است که مشتریان میتوانند سفارشات خود را در هر حای کشور امارات متحده عربی نظیر دبی  و ابوظبی دریافت نمایند.

 

مزایای سرویس های حمل بار درب به درب از چین به امارات (دبی)

سرویس های حمل درب به درب گروه تجاری ققنوس از چین به امارات (دبی) دارای مزایایی بسیاری میباشد به صورتی که 80 درصد از مشتریان ما زمانی نمایل دارند از چین به امارات (دبی) باری را ارسال نمایند این سرویس را انتخاب میکنند.

برخی از مزایی این سرویس به شرح ذیل میباشد:

0 تا 100 کار را به ققنوس واگذار کنید

همانطور که در ابتدا گفته شد در سرویس حمل بار درب به درب از چین به امارات (دبی) کلیه فرایندها اعم از پیکاپ از مبدا، فریت هوایی و یا حمل دریایی، ترخیص کالا در امارات (دبی) و تحویل به گیرنده در دبی توسط گروه تجاری ققنوس انجام میگیرد.

لذا صاحبین کالا اصلا لازم نیست نگران هیچ کدام از این مراحل و مشکلاتی که گاها پیش می آید بکنند . ما برای شما 0 تا 100 فرایند حمل بار از چین به دبی را با بهترین شرایط و هزینه انجام میدهیم

هزینه حمل بسیار مناسب برای حمل بار از چین به امارات (دبی)

در سرویس های درب به درب از چین به امارات (دبی)  که به صورت دریایی و هوایی ارائه میشود در واقع مرسولات چندین مشتری با هم در قالب یک بارنامه هوایی و یا کانتینر دریایی ارسال میگردد .

و نهایتا کلیه تشریفات ترخیص کالا در امارات هم برای چندین مرسوله به صورت یکجا انجام میگیرد.

این امر منجر به سرشکن شدن هزینه های حمل و ترخیص برای هر مشتری و نهایتا کاهش هزینه های صاحبین کالا میشود.

به جرات میتوان گفت هزینه های حمل و ترخیص در سرویس های درب به درب از چین به امارات (دبی)  که توسط ققنوس ارائه میشود بین 20 الی 40 درصد مناسبتر از شیوه حمل به صورت تک بارنامه  ( زمانی که یک مشتری مرسوله خود را به صورت انفرادی ارسال نماید ) ارسال کند خواهد بود

مورد دیگری که باعث کاهش هزینه های حمل  خواهد شد این است که اگر شما دارای مرسوله ای به وزن 100 کیلوگرم باشید و انرا به صورت انفرادی ارسال نمایید  شما باید به شرکت حمل و نقل خود قیمت وزن 100 کیلو رو پرداخت نمایید که به طور مثال 5 دلار به ازای هر کیلو میباشد اما اگر مرسوله خود را توسط سرویس حمل درب به درب از چین به امارات (دبی)  ققنوس ارسال نمایید چون ما کالای شما را با حدود 2000 کیلوگرم از مرسولات دیگر خود ارسال میکنیم این امر منجر به کاهش هزینه حمل خواهد شد به طوری که نهایتا قیمت تمام شده حمل و ترخیص برای مشتری از 5 دلار به 2 دلار کاهش پیدا خواهد کرد.

عدم درگیرشدن صاحب کالا برای فرایند ترخیص کالا در امارات (دبی)

همانطور که در ابتدا گفته شد در سرویس حمل بار درب به درب از چین به امارات (دبی) کلیه فرایندها اعم از پیکاپ از مبدا، فریت هوایی و یا حمل دریایی، ترخیص کالا در امارات (دبی) و تحویل به گیرنده در دبی توسط گروه تجاری ققنوس انجام میگیرد.

لذا صاحبین کالا اصلا لازم نیست نگران هیچ کدام از این مراحل و مشکلاتی که گاها پیش می آید بکنند . ما برای شما 0 تا 100 فرایند حمل بار از چین به دبی را با بهترین شرایط و هزینه انجام میدهیم

امکان حمل و ترخیص کالاهای خاص در سرویس درب به درب از چین به امارات (دبی)

یکی از مزیت های سرویس های درب به درب از چین به امارات (دبی)  گروه تجاری ققنوس امکان ارسال کالاهای مختلف میباشد.

در حالت عادی ارسال کالاهایی دارای باتری و لوازم ارایشی و برند از چین به امارات (دبی) گاها بسیار دشوار و هزینه بر میباشد اما با توجه به امکانات گروه تجاری ققنوس و سابقه بسیار خوبی که در حمل و ترخیص برای این نوع کالاها دارد امکان حمل و ترخیص این موارد میباشد.

حمل و ترخیص با قیمت ثابت (ویژه)

یکی از بزرگترین مزایایی سرویس های حمل درب به درب از چین به امارات (دبی) که توسط ققنوس ارائه میشود ارائه نرخ ثابت برای حمل و ترخیص قبل از شروع فرایند حمل میباشد.

به این صورت که کارشناسان ما پس از بررسی کالای شما در زمان اعلام نرخ، نرخ حمل و ترخیص را به صورت یکجا اعلام میکنند

با این شیوه  اعلام قیمت ثابت صاحبین کالا میتوانند از عدم افزایش هزینه های حمل و ترخیص خود اطمینان داشته باشند و بدون نگرانی از سایر هزینه ها واردات خود را با کمترین ریسک انجام دهند.

عدم نیاز به اطلاعات فرستنده جهت صادرات و خروج بار از چین

با توجه به تحریم های فعلی متاسفانه به دفعات مشاهده شده که فروشندگان چینی تمایلی به ارائه همکاری با ایرانیان ندارند و حنی با توجه به اینکه مرسوله مشتریان به امارات (دبی) ارسال میشود فروشندگان حاظر نمیشوند مدارک لازم جهت صادرات و خروج بار را به شرکت های حمل ارائه نمایند .

و تمایلی ندارند در صورتی که خریدار ایرانی است نامی از این افراد بر روی مدارک به عنوان فروشنده لحاظ شود

در سرویس حمل بار درب به درب از چین به امارات (دبی) کلیه امور صادرات و خروج بار توسط دفتر چین گروه تجاری ققنوس انجام میگیرد و صاحبین کالا نیازمند به ارائه هیچ گونه مدارک و لایسنسی برای صادرات و خروج بار از چین ندارند.

عدم نیاز به ارائه لایسنس و مجوز جهت ترخیص کالا در امارات (دبی)

ترخیص کالا در امارات (دبی) فرایندی به نسبت دشوار و پیچیده است و اگر شما کالای خود مثلا به شیوه فریت هوایی یا اکسپرسی از چین به دبی ارسال کنید کالا تا گمرک امارات (دبی) ارسال خواهد شد و سپس صاحب کالا باید شخصا با در دست داشتن لایسنس های شرکت  ، گواهی های لازم و مجوزات ضروری اقدام به ترخیص نماید

اما در سرویس های حمل درب به درب از چین به امارات (دبی) گروه تجاری ققنوس هیچ گونه مدارک و لایسنسی را از مشتریان خود دریافت نمیکند چون ترخیص روی نام  خود شرکت در امارات انجام میگیرد و کلیه مدارک مورد نیاز را ارائه میکنیم

پس بدون نگرانی میتوانید از این سرویس های ویژه حمل جهت ارسال مرسولات خود از چین به دبی استفاده نمایید

 

چه کالاهایی را میتوانید با سرویس درب به درب از چین به امارات (دبی)   ارسال کنید؟

ما معمولا کلیه گروه هایی کالاهایی را میتوانیم توسط سرویس های حمل درب به درب از چین به امارات (دبی)  که به صورت دریایی و هوایی ارائه میگردد را حمل کنیم.

اما برخی از مهمترین گروه هایی کالایی به شرح ذیل میباشد:

حمل و ترخیص کالاهای نرمال (بدون باتری و برند)

اولین گروه کالایی که در سرویس حمل درب به درب از چین به امارات (دبی) امکان حمل و ترخیص ان میباشد کالاهای نرمال میباشند . کالاهایی که دارای باتری داخلی نباشند و یا دارای برند ثبت شده در چین و یا برند معروفی نباشند را میتوانید توسط این سرویس از چین به امارات (دبی) ارسال نمایید

حمل و ترخیص کالاهای دارای باتری

دومین گروه کالایی که در سرویس حمل درب به درب از چین به امارات (دبی) امکان حمل و ترخیص ان میباشد کالاهای دارای باتری میباشند .

کالاهایی دارای باتری با توجه به محدودیت هایی که ایرلاین ها و شرکت های کشتیرانی برای حملشان دارند به نسبت دارای هزینه بیشتری برای حمل و ترخیص خواهند داشت

کالاهایی نظیر تبلت  ، موبایل، اسباب بازی ، تجهیزات صنعتی  و ….. که دارای باتری هستند از این گروه کالایی هستند

حمل و ترخیص کالاهای دارای برند

چهارمین گروه کالایی که در سرویس حمل درب به درب از چین به امارات (دبی) امکان حمل و ترخیص ان میباشد کالاهای دارای برند میباشند .

اگر کالای شما دارای برند ثبت شده در گمرک چین باشند و یا دارای برند معروف نظیر سونی،ال جی، شیاومی و …. هستند کالای شما از این گروه کالایی میباشد

با توجه به محدودیت های گمرک چین برای صادرات این کالاها معمولا هزینه حمل و ترخیص این کالاها دارای هزینه به نسبت بالاتری نسبت به کالای نرمال میباشند

حمل و ترخیص ماینر و تجهیزات تولید ارز دیجیتال (ویژه)

با توجه به شرایط فعلی کشور و قوانین سخت گمرکی برای واردات ماینر و تجهیزات تولید ارز دیجیتال بسیاری از خریداران و واردکنندگان ماینر جهت واردات ماینر مسیر چین به دبی و سپس دبی ایران را انتخاب کرده اند.

این روش واردات تا حدی مورد استفاده میگیرد که 95 درصد ماینرهای موجود در ایران هم اکنون از طریق دبی و به صورت لنچی (دریایی) به کشور وارد میگردد.

با توجه به نیاز واردکنندگان ماینر به قیمت مناسب جهت حمل و ترخیص گروه تجاری ققنوس سرویس تخصصی حمل ماینر و سایر تجهیزات این حوزه را از چین به امارات (دبی) به شیوه هوایی و دریایی راه اندازی کرده است .

در این سرویس واردکنندگان ماینر  دستگاههای خود را به انبار گروه تجاری ققنوس در چین تحویل داده و پس از حمل  به دبی و ترخیص در دبی انها را در هر جای دبی دریافت نمایند.

یکی از مزیت های این سرویس  امکان تحویل دستگاههای مشتریان و ماینرهای مشتریان به لنچ مورد نظر مشتریان در دبی میباشد  که منجر به تسهیل فرایند واردات ماینر و تجهیزات وابسطه شده است

حمل و ترخیص لوازم ارایشی

یکی از گروههای کالایی که امکان حمل با سرویس حمل درب به درب از چین به امارات (دبی) میباشد محصولات لوازم ارایشی میباشد.

اگر تمایل به واردات لوازم ارایشی و بهداشتی از چین دارید با توجه به اینکه ترخیص این کالاها از گمرک ایران ممنوع است میتوانید این کالاها را از طریق مسیر چین – امارات و امارات ایران ارسال و وارد نمایید

برخی از گروههای کالایی دیگر که میتوانید توسط سرویس حمل درب به درب از چین به امارات (دبی) به شیوه دریایی و یا هوایی ارسال کنید به شرح ذیل میباشد:

 • حمل و ترخیص تجهیزات دوربین مداربسته
 • حمل و ترخیص پوز و تجهیزات وابسطه
 • حمل و ترخیص باتری خام
 • حمل و ترخیص پودر و کالاهای شیمایی
 • حمل و ترخیص اسباب بازی و لوازم آموزشی
 • حمل و ترخیص سرور و تجهیزات شبکه
 • حمل و ترخیص دستگاه های تولید ماسک

 

مدت زمان حمل کالا در سرویس حمل هوایی درب به درب از چین به امارات (دبی)

در سرویس حمل بار هوایی به صورت درب به درب از چین به امارات (دبی) از زمانی که مرسولات به انبار گروه تجاری ققنوس در چین برسند و تا زمانی که مرسوله در امارات (دبی) ترخیص شوند و تحویل گیرنده در دبی شوند حدود 5 الی 7 روز کاری به طول می انجامد

 

مدت زمان حمل کالا در سرویس حمل دریایی درب به درب از چین به امارات (دبی)

در سرویس حمل بار دریایی به صورت درب به درب از چین به امارات (دبی) از زمانی که مرسولات به انبار گروه تجاری ققنوس در چین برسند و تا زمانی که مرسوله در امارات (دبی) ترخیص شوند و تحویل گیرنده در دبی شوند حدود 30 الی 40 روز کاری به طول می انجامد

 

برای محاسبه هزینه حمل سرویس حمل هوایی و دریایی درب به درب از چین به امارات (دبی) چه مدارکی مورد نیاز است؟

اگر تمایل به ارسال بار از چین به دبی توسط سرویس های هوایی و یا دریایی  درب به درب دارید شما در ابندا میبایست اطلاعات زیر را برای کارشناسان گروه تجاری ققنوس ارسال کنید تا براورد قیمت انجام گیرد:

 • پکینگ لیست
 • پروفورما
 • تصویر کالا
 • اگر بار دارای باتری است ارائه MSDS اجباری میباشد
 • نام برند کالا

 

5 5
رضایت کاربران

1رای
رضایت خود را از این خدمت و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید
چگونه ثبت سفارش کنید؟
روش اول تلفن: 48000110-021
کارشناسان ققنوس از شنبه الی چهارشنبه 9 الی 5 عصر و روز پنج شنبه الی 1 پذیرای تماس های تلفنی شما میباشند
روش دوم ایمیل: Info@fnxshipping.com
در کلیه ساعات شبانه روز شما میتوانید درخواست خود را برای کارشناسان ما از طریق ایمیل ارسال نمایید
روش سوم ناحیه کاربری: www.user.fnxshipping.com
حتی در روزهای تعطیل میتوانید از طریق دکمه ورود در بالای صفحه عضو ناحیه کاربری ققنوس شده و از خدمات مشاوره،فروش و پشتیبانی استفاده نمایید