جهت استعلام قیمت سرویس کارگو هوایی چین – ایران و ترخیص کالا از گمرک در ساعات اداری با شماره تلفن 48000110 – 021  داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

حمل بار هوایی از اروپا به ایران

مقدمه

اتحادیه اروپا متشکل از 27 عضو میباشد که بسیاری از اعضای اصلی ان با ایران دارای مراودات تجاری و بازرگانی میباشند، از این رو خدمات حمل بار هوایی از کشورهای اروپایی به ایران با توجه به شرایط و موقعیت فعلی این کشورها یکی از بهترین و مناسب ترین شیوه های حمل بار و واردات از اروپا به ایران میباشد.

ایران با بسیاری از کشورهای تاثیر گذار اتحادیه اروپا نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، هلند، بلژیک، سوئد، دانمارک، فنلاند، پرتغال، ایرلند، چک، کرواسی، مجارستان، لهستان، بلغارستان، یونان دارای روابط تجاری بسیار مناسبی میباشد و همه ساله حجم بالایی کالا بین ایران و این کشورها جابجا میگردد.

یکی دیگر از دلایلی حجم بالای مراودات تجاری بین اعضای اتحادیه اروپا و ایران تعداد بالای ساکنین ایرانی مقیم این کشورها میباشد

بین کشورهای اعضای اروپا در حال حاظر 2 روز حمل زمینی و حمل هوایی  قابل ارائه میباشد که با توجه به شرایط فعلی حمل هوایی یکی از امن ترین و سریعترین روش های موجود میباشد.

 

چرا حمل هوایی را برای ارسال مرسولات خود از اروپا به ایران انتخاب کنید؟

حمل بار به صورت هوایی یکی از سریعترین روش های حمل بین المللی میباشد که کلیه واردکنندگان برای کالاهای کم وزن و ارزشمند خود میتوانند خدمات حمل بار هوایی و فریت بار را استفاده نمایند.

یکی از دلایلی که کارشناسان گروه تجاری ققنوس همواره بران تاکید دارد تعداد بالای پروازهای موجود از ایران به مقصد کشورهای اروپایی آلمان، فرانسه، انگلیس، ایتالیا و … میباشد که قابل دسترس ترین شیوه حمل بار بین این کشورها و ایران میباشد.

هزینه های حمل بار هوایی بین کشورهای اروپایی و ایران هزینه های معقول و منطقی میباشد و کارگو هوایی بین این کشورها و ایران حتی برای مرسولات دارای وزن بالا به طور مثال تا 5000 کیلوگرم میتواند گزینه مناسبی برای واردکنندگان و تجار ایرانی باشد.

اما توصیه میکنیم اگر مرسوله شما دارای وزن بالا و ارزش کمی میباشد از خدمات حمل زمینی بین اروپا و ایران که توسط گروه تجاری ققنوس ارائه میگردد استفاده کنید.

 

از چه کشورهای اروپایی امکان حمل بار هوایی به ایران میباشد؟

در حال حاظر امکان حمل بارهوایی از بیشتر کشورهایی اروپایی نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، هلند، بلژیک، سوئد، دانمارک، فنلاند، پرتغال، ایرلند، چک، کرواسی، مجارستان، لهستان، بلغارستان، یونان، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، استونی، لیتوانی، لتونی، لوکزامبورگ، قبرس و مالت به ایران میباشد .
به علت فعال بودن ایرلاین های فعال خارجی مانند ترکیش ایرلاین، لوفتانزا، امارات و قطر ایرلاین و داشتن پروازهای هفتگی از این کشورها امکان حمل مستقیم و یا غیر مستقیم به صورت هوایی به ایران میباشد

مرسولات هوایی وارداتی از طریق کدام فرودگاه کشور وارد کشور میگردند؟

کلیه پروازهای بین المللی ایران در حال حاظر توسط فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میگیرد لذا اگر شما تمایل به حمل بار هوایی و فریت بار از کشورهایی اروپایی به ایران را داشتید میبایست از این فرودگاه استفاده کنید و کلیه تشریفات گمرکی وارداتی خود را از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی تکمیل نمایید.

راهنمای کامل حمل بار هوایی از اروپا به ایران ( چرا و چگونه؟ )

حمل فریت و کارگو هوایی یکی از سریعترین روش های حمل بار از کلیه کشورهایی اروپایی به ایران میباشد ما در این مقاله به شرح این مزایا میپردازیم

 

سرعت حمل و ترانزیت بالا

به علت مسافت زیادی که اغلب کشورهای اروپایی نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، هلند، بلژیک، سوئد، دانمارک، فنلاند، پرتغال، ایرلند با ایران دارند اگر مرسولات خود را به صورت دریایی و زمینی ارسال کنید معمولا بیش از 20 الی 30 روز کاری زمان خواهد برد اما با توجه به دارا بودن پروازهای روزانه و هفتگی از این کشورها به ایران گاها زمان حمل به صورت هوایی کمتر از 1 روز و یا نهایتا 2 الی 3 روز میباشد

 

کاهش تشریفات گمرکی برای صادرات از کشورهای اروپایی به ایران

معمولا کلیه بارهایی که از کشورهایی اروپایی صادر میشوند دارای یک سری تشریفات صادراتی و گمرکی میباشند

 

 

 

 

 

 

5 0
رضایت کاربران

0رای
رضایت خود را از این خدمت و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید