سرویس ویژه اقتصادی حمل بار هوایی (کارگو) چین به ایران، جهت استعلام قیمت با شماره 48000110 – 021 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

واردات از چین ( راهنمای کامل تجارت و واردات کالا از چین)

واردات کالا از چین یکی از تخصصی ترین خدماتی میباشد که توسط گروه تجاری ققنوس به مشتریان گرامی ارائه میگردد، واردات کالا از چین و یا هر کشور دیگری فرایند به نسبت پیچیده و تخصصی میباشد که بسیاری از تجار و واردکنندگان کالا برای خدمات واردات کالا از چین از کارگزران مطمئنی برای این امر استفاده میکنند.

اگرچه برخی از تجار و واردکنندگان به صورت شخصی اقدام به واردات کالا از چین مینمانید و کلیه فرایندهایی کاری  از مکاتبه، خرید، منبع یابی، حواله و پرداخت های ارزی،تا حمل و ترخیص را شخصا هماهنگ میکنند ، اما تجربه نشان داده که نهایتا این افراد هزینه و زمان و یا متاسفانه خسارت بیشتری نسبت به افرادی که امر واردات کالا از چین را به شرکت ها و کارگزارانی که به صورت تخصصی خدمات مربوط به حوزه واردات کالا را انجام میدهند میپردازند.

واردات کالا از چین به علت تفاوت فرهنگی، زبان، قوانین پرداخت های بین المللی، هزینه ها و شرایط حمل و نقل اعم از هوایی، دریایی و از همه مهتر فرایند پیچیده و پرریسک ترخیص کالا از گمرک یک حوزه بسیار گسترده و تخصصی میباشد که ما در گروه تجاری ققنوس سعی بران داریم تا این خدمات را به صورت یکپارچه و جامع به مشتریان خود در قالب یک سرویس ارائه دهیم.

مراحل واردات کالا از چین به شرح ذیل میباشد:

 • نیازسنجی درخواست مشتریان  ( واردکننده )
 • منبع یابی و سورسینگ
 • اعتبار سنجی فروشنده و تامین کنندگان
 • انجام مکاتبات با تامین کنندگان
 • خرید نمونه کالا و تحویل به مشتریان
 • مکاتبات و ثبت سفارش نهایی کالا از تامین کنندگان چینی
 • انجام حواله ارزی و واریز هزینه سفارش به حساب های تامین کننده های چینی
 • آماده سازی سفارشات توسط تامین کنندگان چینی و تحویل سفارشات مشتریان به انبارهای گروه تجاری ققنوس در چین
 • حمل کالا از چین به ایران  ( هوایی،دریایی )
 • انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا از گمرک
 • تحویل سفارشات به مشتریان

همانطور که میبنید واردات از چین دارای مراحل بسیاری میباشد که هر کدام از این مراحل نیاز به تجربه و تخصص خاص خود را دارا میباشد .

ما به صورت مختصر کلیه این مراحل را به شما توضیح خواهیم داد

 

نیازسنجی درخواست مشتریان  ( واردکننده )

زمانی که شما تصمیم به واردات کالا از چین میگیرید اولین مرحله نیازسنجی درخواست شما میباشد، برای کارشناسان ما مهم میباشد که شما چه کالایی، با چه کیفیتی، چه تعدادی و با چه قیمت هدفی نیاز دارید .

هزینه تمام شده شما به عنوان کسی که تمایل به واردات از چین دارد رابطه مستقیمی به حجم سفارش، میزان سرمایه شما، کیفیت مد نظر کالاهای شما، شیوه حمل  دارد

وقتی شما با کارشناسان گروه تجاری ققنوس تماس حاصل فرمایید ما از شما این سوالات را خواهیم پرسید:

نام کالای که مد نظر دارید برای واردات ؟

حجم و مقداری که از ان کالا تمایل به واردات از چین دارید ؟

آیا فروشنده چینی  خاصی را مد نظر دارید برای ثبت سفارش و خرید کالای مد نظر خود؟

کالای فوق را با جه کیفیتی تمایل به خرید دارید؟

شیوه حمل مد نظر شما چه میباشد ؟ هوایی، دریایی ؟

ایا به خدمات ترخیص کالا گروه تجاری ققنوس نیاز دارید یا خیر ؟

ایا به خدمات اعتبارسنجی فروشنده نیاز دارید یا خیر؟

و …..

ما در این مرحله سعی میکنیم درخواست مشتریان خود را با دقت بررسی و تجزیه تحلیل کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات و مناسب ترین هزینه را به مشتریان خود پیشنهاد کنیم

منبع یابی و سورسینگ

منبع یابی و سورسینگ کالا یکی از اصلی ترین و ویژه ترین خدمات گروه تجاری ققنوس میباشد که به مشتریان گرامی ارائه میگردد.

خرید از چین و تجارت با چینی ها به علت تفاوت فرهنگی، زبانی و قوانین خاص کشور چین دارای ریسک و خطرات بسیاری است و همه ساله ما افراد بسیاری را مشاهده میکنیم که با اشتباهات بسیار ساده در زمان تجارت با فروشندگان چینی و در عدم دقت به مراحل خرید و واردات کالای خود از چین خسارات مالی جبران ناپذیری را متحمل شده اند .

انتخاب اشتباه فروشنده ، خرید از فروشنده های نامعتبر، کلاهبرداری هایی که در حجم کالا و کیفیت کالای تحویلی و یا عدم تحویل کالای خریداری شده پس از دریافت وجه برخی از مشکلاتی هست که برای خریداران و واردکنندگان کالا از چین پیش می آید.

لذا منبع یابی ( انتخاب بهترین کالا و فروشنده متناسب با نیاز مشتری ) و سورسینگ  یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش واردات کالا از چین میباشد.

اگر شما سرویس منبع یابی و سورسینگ گروه تجاری ققنوس را انتخاب کنید همکاران ما در دفتر ایران  ( مسلط به زبان چینی ) و دفتر چین شروع به جستجو بهترین قیمت و معتبر ترین فروشندگان و تامین کنندگان در چین میکنند و نهایتا بهترین آفرها را به شما ارائه مینماید.

 

اعتبار سنجی فروشنده و تامین کنندگان

در مرحله اعتبار سنجی ما به شما کمک میکنیم تا خرید و  تجارت امنی با فروشندگان چینی داشته باشید ، ممکن است شما فروشنده ای را از سایت علی بابا پیدا کرده باشید و با ان مکاتبه کرده باشید و به شما قیمت خوبی برای خرید یک کالا ارائه کرده باشد اما این فقط ابتدای کار میباشد، شما تا زمانی که از ماهیت فروشنده، کیفیت کالا و شیوه پرداخت مطمئن نشوید توصیه میکنیم به هیچ عنوان تصمیم به خرید از ان فروشنده نکنید.

ما در مرحله اعتبار سنجی فروشندگان چینی را از نظر ماهیت و موجودیت ، مدارک شرکت، سابقه فروشنده و …. بررسی میکنیم.

در زمانی که ما فروشندگان چینی را برای مشتریان خود بررسی و اعتبار سنجی میکنیم اگر حس کنیم فروشنده مد نظر مشتریان از هر لحاظی معتبر نمیباشد این موضوع را به مشتریان خود اعلام میکنیم.

 • انجام مکاتبات با تامین کنندگان

 

5 1
رضایت کاربران

1رای
رضایت خود را از این خدمت و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید