1

6 طرح عمرانی درشهرستان نمین در حال اجراست

[ad_1]

روابط عمومی گروه تجاری ققنوس: فرماندار نمین گفت: : هم اکنون 6 طرح عمرانی با هزینه 67 میلیارد ریال در حوزه آموزش و پرورش شهرستان نمین در حال اجراست.

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی گروه تجاری ققنوس، عاطف ناصری روز چهارشنبیه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان نمین افزود : 7 طرح دیگر نیز با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال در حوزه آموزش و پرورش شهرستان نمین اجرا و افتتاح شده است.
وی با بیان اینکه بیش از 10 نهاد در راستای آبادانی ، ساخت و تجهیز مدارس با آموزش و پرورش شهرستان نمین همکاری کرده اند گفت : حاصل این همکاری جذب بیش از 10 میلیارد ریال منابع مالی برای پروژه های آموزشی بود.
رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان نمین ادامه داد: ارسال تجهیزات آموزشی به مدارس به ارزش 9 میلیارد ریال ، هزینه چهارمیلیارد ریالی برای آسفالت ریزی 19 مدرسه و هزینه 10 میلیارد ریالی برای تعمیر ، توسعه و تجهیز مدارس از جمله اقداماتی است که در 20 ماه اخیر در حوزه تعلیم وتربیت شهرستان نمین صورت گرفته است.
وی همچنین از امکان تجاری سازی محوطه بیش از 10 مدرسه در شهرستان نمین طبق قوانین کشوری با هدف افزایش درآمد مدارس خبر داد و افزود : با برنامه ریزی درست و رفتار بر اساس قوانین از این بند قانونی به نحو مطلوب بهره گیری می شود.
نمین در 30 کیلومتری شرق اردبیل واقع است.

[ad_2]