1

400شغل پایدار روستایی در استان مرکزی ایجاد شد

[ad_1]

روابط عمومی گروه تجاری ققنوس: مدیر شعب پست بانک استان مرکزی گفت: 400 اشتغال پایدار روستایی امسال از محل پرداخت تسهیلات منابع صندوق توسعه ملی توسط این نهاد در استان ایجاد شد.

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی گروه تجاری ققنوس ،«مجتبی باقری» افزود: متقاضیان برای 120 طرح اشتغال پایدار روستایی 263 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.
وی اظهار داشت: پست بانک استان 60 درصد تسهیلات پرداختی را در بخش کشاورزی و بقیه را در بخش های صنعت، معدن، گردشگری و آی تی پرداخت کرده است.
مدیر شعب پست بانک استان مرکزی گفت: یکهزار و 500 فقره تسهیلات به مبلغ 500 میلیارد ریال از محل منابع داخلی پست بانک امسال به متقاضیان در بخش های مختلف پرداخت شده است.
باقری افزود: برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی صندوق توسعه ملی سقفی در نظر گرفته نشده است و متقاضیان با توجه به طرح توجیهی خود می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.
وی اظهار داشت: میزان اعطای تسهیلاتی که به هر متقاضی پرداخت می‌شود ثابت نیست و مبلغ آن به ازای ظرفیت شغلی و نوع طرح متفاوت است.
مدیر شعب پست بانک استان مرکزی گفت: این تسهیلات با نرخ سود 6 درصد به متقاضیان پرداخت می شود و تا یک سال تنفس برای پرداخت اقساط پیش بینی شده است.
10شعبه اصلی و 160 باجه نمایندگی پست بانک در استان مرکزی فعال است.

[ad_2]