1

کلیات برنامه و بودجه سال آینده شرکت ارتباطات زیرساخت تصویب شد – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا؛ مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور سیروس موثقی؛ معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت دفاع پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی، صبح امروز برای بررسی بودجه پیشنهادی سال 1398 شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور تمامی اعضای مجمع این شرکت تشکیل شد.

در ابتدای جلسه معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رییس مجمع با توجه به اهداف شرکت از اعضای مجمع درخواست تطابق سرمایه‌گذاری‌ها با درآمدها متناسب با اهداف پیشنهادی کرد.

معاون برنامه‌ریزی شرکت ارتباطات زیرساخت به نیابت از رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت، به بیان برنامه‌ها و بودجه پیشنهادی سال آینده این شرکت با هدف تحقق و تأمین زیرساخت‌های اصلی شبکه ملی اطلاعات و کسب سهم مناسب از ارتباطات منطقه‌ای پرداخت.

در ادامه این جلسه اعضای مجمع ضمن تصویب کلیات برنامه و بودجه، مقرر کردند جزییات درآمد و هزینه با رعایت بخشنامه بودجه سال 1398 تنظیم و در سامانه مربوط به سازمان برنامه و بودجه کشور درج شود.

انتهای پیام/

 

[ad_2]