سرویس ویژه اقتصادی حمل بار هوایی (کارگو) چین به ایران، جهت استعلام قیمت با شماره 48000110 – 021 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

کابینه دولت نیاز به ترمیم دارد
کابینه دولت نیاز به ترمیم دارد

آنچه در این مقاله خواهید خواند

  اخبار اقتصادی

  کابینه دولت نیاز به ترمیم دارد

  image_pdfimage_print

  [ad_1]

  در پی پیروزی حسن روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ستاد دامپزشکی حامی روحانی بیانیه‌ای را به همین مناسبت منتشر کرد.

  به گزارش ایسنا، بعد از گذشت سه روز از برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ستاد دامپزشکی حامی روحانی بیانیه‌ای را با امضای حسینعلی عرب – رئیس این ستاد – منتشر کرد که ضمن تبریک این پیروزی به مردم ایران و رئیس جمهور، یاد آور شد که وعده‌های انتخاباتی را فراموش نخواهد کرد و انتظار دارد منتخب مردم در مسیر اصلاح، اعتدال و اعتماد مردم حرکت کند.

  در بخشی از این بیانیه آمده است: «ما اکنون در میانه راه هستیم و مردم بر عهدی که با دولت تدبیر و امید بسته بودند مردانه ایستادند و با تکرار رای خود به آقای روحانی در این گذر تاریخی حساس، سهم خود را به انجام رساندند و اکنون نوبت رئیس جمهور است که برای تحقق وعده های خود چاره اندیشی کند. همه به خوبی واقفیم که دولت تدبیر و امید در هر دو دوره انتخابات ریاست جمهوری با تکیه بر پایگاه گسترده مردمی اصلاحات و با حمایت قاطع ]رئیس دولت اصلاحات و دیگر چهره های شاخص اصلاح طلب[ به پیروزی رسیده است و سعی کرده با تأکید بر خرد جمعی و جلب آرای متفکران و نخبگان جامعه، رویکردی اصلاح طلبانه داشته باشد.  

  جناب آقای دکتر روحانی، مردم در روز ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ به شما اعتماد کردند و تنها دارایی خود برای اداره کشور را در نهایت صداقت و خلوص به شما هدیه کردند و اینک این شمایید که دینی سنگین برای حفظ این امانت و اعتماد بر عهده دارید. مردم خواهان کابینه‌ای کارآمد از میان نیروهای توانمند و با گرایش فکری همگام با شعارها و آرمانهای اصلاح طلبانه مطرح شده در دوران تبلیغات، هستند. »

  در ادامه این بیانیه نیز با اشاره به لزوم اصلاح کابینه دولت در دولت جدید عنوان شده که «ترمیم شجاعانه کابینه بر اساس خواسته ها و پایگاه اجتماعی رأی دهندگان و ایستادگی در برابر سهم خواهی های غیر منصفانه گروه های سیاسی و نهادهای قدرت از بدیهی ترین مطالبات مردم برای تحقق حاکمیت ملی است. »

  همچنین در این بیانیه با اشاره به لزوم استادگی بر وعده های انتخاباتی ذکر شده که «پر واضح است که ملت قهرمان و آگاه ایران این وعده ها را فراموش نخواهد کرد و به طور جد پیگیر آنها خواهد بود و قطعا تا جایی که شما را در مسیر تحقق آنها صادق و ساعی بیابند چون کوهی استوار پشتوانه شما خواهند ماند. »

  ستاد دامپزشکی حامی روحانی با بیان این که دولت باید از چهره های توانمند و متخصص برای تصدی گری پست های مختلف استفاده کند آورده است: «در ابتدای دولت فعلی نیز انسجام و عزم راسخ جامعه دامپزشکی را برای اصلاح و توسعه این حوزه در جهت کمک به دولت و مردم شاهد بودیم. اما متاسفانه بی تدبیری و عدم توجه مدیران ارشد دستگاههای مربوطه با سیاستها و دیدگاه‌های اصلاح طلبانه دولت تدبیر و امید، فرصت سوزی غیر قابل جبرانی در حوزه دامپزشکی ایجاد کرد که قطعاً ضرر و خسران آن متوجه بهداشت و سلامت جامعه شده و لطمه جبران ناپذیری به تولیدات و اقتصاد دامپروری کشور وارد کرده است؛ لذا استفاده از چهره های برجسته، توانمند و متخصص این عرصه در دستگاه های مرتبط با این حرفه در دولت دوازدهم در تقویت دولت تدبیر و امید و رشد و توسعه بهداشتی، اجتماعی و اقتصادی کشور تاثیر بسزایی خواهد داشت. »

  انتهای پیام

  [ad_2]

  Source link

  5 0
  آیا مقاله برای شما مفید بود ؟

  0رای
  لطفا رضایت خود را از این مقاله و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید

  مقالاتی که پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید

  دستاورد خوکفایی گندم به واردات گندم تبدیل می شود؟

  [ad_1] ایران در 3 سال اخیر موفق به خودکفایی در تولید گندم شده است؛ اما عدم تعیین صحیح قیمت خرید تضمینی آن...

  برند پست بانک، باید اولویت اول همه کارکنان و کارگزاران باشد

  [ad_1]  به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس و به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران؛ شیری افزود: حرکت بسیار خوبی...

  اصلاحیه مصوبه هیات وزیران درباره ترخیص خودروهای وارداتی ابلاغ شد

    به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس، گمرک ایران اصلاحیه مصوبه هیات وزیران در مورد تاریخ قبض انبار  و اصلاحیه مصوبه...

  آذری‌جهرمی: در موضوع فیلترینگ براساس قانون عمل می‌کنیم

    به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس از دماوند، محمدجواد آذری جهرمی عصر امروز در نشست با جوانان با عنوان «رویش...

  بازار سوریه برای بخش خصوصی یک فرصت است

  [ad_1] روابط عمومی گروه تجاری ققنوس: دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه، با اشاره به سفر اخیر اسحاق...

  تبلیغات شبانه غیر قانونی یک کاندید انتخابات اتاق بازرگانی

  [ad_1] به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس، این کاندید با دعوت از برخی چهره‌های سیاسی و اعضای اتاق بازرگانی در هتل...

  چاره‌اندیشی وزارت اقتصاد درباره نظام بانکی

  [ad_1] به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس، فرهاد دژپسند در سفر به استان سیستان و بلوچستان  با اشاره به سیاست وزارت...

  صعود طلا پرشتاب می‌شود

  [ad_1] روابط عمومی گروه تجاری ققنوس: نظرسنجی جدید رویترز نشان داد نگرانی‌ها نسبت به رشد اقتصادی و احتمال توقف روند تحکیم سیاست...

  روسیه و آمریکا درباره INF به توافق نرسیدند

    وزارت خارجه روسیه از شکست مذاکره با آمریکا درباره پیمان موشک‎های هسته‌ای میان‎برد خبر داد که این امر به معنای آغاز...

  ساماندهی مشاغل نیازمند فراهم کردن زیرساختها است

  [ad_1] عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران در خصوص وضعیت طرح ساماندهی مشاغل و انتقال اصناف به خارج از پایتخت اظهار کرد:...

  0

  دیدگاه کاربران عزیز