[ad_1]

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: امروز همه قوای سپاه و بسیج تهران برای هرچه بیشتر خدمت کردن به مردم در اختیار شهردار تهران است.

سردار یزدی روز یکشنبه با حضور در یکصد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه به دکتر حناچی تبریک عرض می کنم، گفت: به ایشان میگویم که شما وارد عرصه شدید که امروز از شما توقع می‌رود برای مردم خوب تهران، خدمت کنید.

وی افزود: در سال گذشته و با حضور آقای نجفی در شهرداری به ایشان گفتم که هر قدمی را که برای خدمت در جهت عزت مردم تهران بردارید،  ما در آن قدم همراهتان هستیم و اگر در تهران با مشکلی روبرو شدید حتماً ما در صف مقدم رفع مشکل هستیم.

 سردار یزدی افزود: به آقای افشانی شهردار پیشین هم اینک نه گفتیم و درباره پیروز حناچی نیز اینگونه خواهد بود.

 وی با بیان اینکه ما خوشحال هستیم که امروز در نقاط مختلف شهر تهران برای خدمت به مردم در عرصه‌های اجتماعی وارد شدیم اظهار داشت: ورود سپاه و بسیج تهران در عرصه های مختلف برای محرومیت زدایی، جلوگیری از فقر مضاعف و جلوگیری از اسیب های اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد است.

 فرمانده سپاه تهران افزود: امروز هم همه قوای سپاه و بسیج تهران برای هرچه بیشتر خدمت کردن به مردم در اختیار شهردار است و شهرداری تهران مطمئن باشد که ما همیشه برای خدمت به مردم پشتیبان او هستیم.

*حضور بسیج در خدمات رسانی به شهروندان‌

 فرمانده سپاه تهران در ادامه اظهار داشت : سپاه سال گذشته ۱۰۰ اصله درخت را در اراضی اطراف تهران کاشت و کاشت درخت در حالی بود که کسی از ما نخواسته بود که برای این امور وارد شویم.

وی گفت: در زمان سرما و برف سال گذشته هم که به مردم تهران فشار وارد شده و معابر یخ زده بود، فرزندان بسیجی تهران برای کمک رسانی وارد عرصه شدند.

 سردار یزدی در  ادامه با اشاره به فعالیت های بسیج و سپاه تهران در پایتخت افزود: از سال گذشته حدود ۵۰۹ منزل مردم نیازمند تهران و سه مدرسه  بازسازی شد.

سردار یزدی افزود: همچنین توانستیم با کمک مردم تهران ۱۲ هزار سبد کالا در اختیار نیازمندان قرار دهیم و به چهار هزار و ۱۰ نوعروس جهیزیه اهدا کنیم.

 وی راه‌اندازی اتاق ها و خانه های مشاوره در مراکز بسیج مساجد و بوستان های تهران برای جلوگیری از طلاق را از دیگر فعالیت‌های بسیج تهران برشمرد .

وی گفت: از سال گذشته تاکنون یک هزار پروژه عمرانی و غیرعمرانی برای محرومیت‌زدایی،  کارآفرینی و در راستای اقتصاد مقاومتی در تهران از سوی بسیج انجام شد.

*امنیت تهران مثال زدنی است

 سردار یزدی خاطرنشان کرد: امروز امنیت تهران از بزرگترین مثال هایی است که زده می شود.

وی گفت:  باید همه دست به دست هم دهیم که تهران را بهتر از گذشته کنیم .

*همه دستگاه‌ها آماده کمک در اداره شهر تهران

وی با بیان اینکه مردم از ما توقع دارند گفت: همه کسانی که باید به شهردار و شورای شهر کمک کنند، از  جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، هیئت دولت، نیروهای مسلح به خصوص بسیج و سپاه تهران و نیروهای انتظامی و سایر دستگاه ها دست به دست هم می‌دهند تا تهران به نحو خوبی اداره شود.

*بسیج و سپاه برای کمک به مردم منتظر دعوت کسی نخواهند بود

 وی ادامه داد: هر جا نیاز به خدمت باشد بسیج و سپاه حاضر خواهند شد و ما منتظر کسی نخواهیم ماند که ما را برای کمک به مردم دعوت کند و هر کاری که از دستمان برمی‌آید انجام می دهیم.

 

اقتصادآنلاین

[ad_2]