سرویس ویژه اقتصادی حمل بار هوایی (کارگو) چین به ایران، جهت استعلام قیمت با شماره 48000110 – 021 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

نحوه ساخت حساب پی پال
نحوه ساخت حساب پی پال

آنچه در این مقاله خواهید خواند

  مقالات

  نحوه ساخت حساب پی پال؛ انتقال پول به روشی ساده با افتتاح حساب پی پال

  image_pdfimage_print

  پی پال یکی از سرویس‌های معتبر پرداخت و انتقال پول به صورت آنلاین است که این امکان را به کاربرانش می‌دهد تا با ایجاد حساب‌های مجازی به نقل و انتقال پول، خرید و فروش و تبدیل ارز در شبکه‌ای سریع، امن و راحت بپردازند. با توجه به اینکه امروزه حجم قابل توجهی از تراکنش‌های مالی بین کاربران در اینترنت صورت می‌گیرد، آشنایی با نحوه ساخت حساب پی پال کمک بسیاری به ارسال پول شما به دورترین نقطه کره زمین تنها توسط آدرس ایمیل می‌کند. از آنجا که ممکن است برای تراکنش‌های مالی و آنلاین خود به اکانت پی پال نیاز داشته باشید، در ادامه گروه تجاری ققنوس ساده‌ترین روش‌های افتتاح حساب پی پال را به شما معرفی خواهند کرد که با انجام درست همه مراحل حساب شما با موفقیت ثبت خواهد شد.

  آموزش نحوه ساخت حساب پی پال

  همانطور که گفته شد اگر قصد خرید از سایت های خارجی را دارید و دنبال روشی امن و مطمئن میگردید، پی پال یک سرویس پرداخت انلاین است که این امکان را به شما می‌دهد بدون وارد کردن اطلاعات بانکی و تنها توسط ایمیل قابل دسترسی، خرید و فروش اینترنتی داشته باشید. یادگیری نحوه افتتاح حساب پی پال فقط چند دقیقه از وقت شما را می‌‎گیرد؛ اما بعد از آن به راحتی می‌توانید به ارسال و دریافت آنلاین پول بپردازید.

  افتتاح حساب پی پال
  افتتاح حساب پی پال

  چگونگی ایجاد حساب پی پال

  اگر قصد استفاده از یک سرویس پرداخت آنلاین امن و سریع را دارید؛ برای ایجاد حساب پی پال خود، مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

  به صفحه اصلی سایت پی پال بروید

  برای شروع لازم است توسط مرورگر خود به آدرس https://www.paypal.com بروید. شما می‌توانید از هر مرورگری برای وارد شدن به سایت و ایجاد حساب پی پال استفاده کنید.

  • اگر  ترجیح می‌دهید از یک اپلیکیشن در گوشی هوشمند خود برای ساخت حساب استفاده کنید، می‌توانید برنامه رسمی PayPal را از Apple App Store یا Google Play Store دانلود کنید.

  در سایت ثبت نام کنید

  برای ثبت نام در سایت پی پال لازم است گزینه Sign Up در قسمت بالایی و سمت راست صفحه را انتخاب کنید. با انجام این مرحله از نحوه ساخت حساب پی پال به صفحه انتخاب نوع اکانت فرستاده می‌شوید.

  نوع حساب خود را انتخاب کنید

  با ورود به بخش ثبت نام از شما خواسته می‌شود که نوع اکانت پی پال مورد نظر خود را انتخاب کنید. یکی از دو گزینه  Individual Account و Business Account را باید علامت‌دار کنید.

  • Individual Account: با توجه به نظر کارشناسان ما، اکانت‌های شخصی برای اکثر افراد انتخاب مناسبی هستند. این نوع حساب این امکان را به شما می‌دهد که به ارسال و دریافت پول در هر سرویسی که از پی پال پشتیبانی می‌کند، بپردازید. برای ایجاد یک حساب شخصی لازم است نام کامل، آدرس، شماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید.
  • Business Account: اگر شغلی دارید و می‌خواهید قابلیت استفاده از حساب پی پال را در سایت خود قرار دهید، لازم است تمام اطلاعات مشابه حساب شخصی به اضافه EIN یا SSN تجاری خود را ارائه دهید. توجه داشته باشید که امکان تبدیل اکانت شخصی به تجاری وجود دارد؛ اما شما نمی‌توانید حساب تجاری خود را به حساب شخصی تغییر دهید.
  ساخت اکانت پی پال
  ساخت اکانت پی پال

  شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

  بعد از اتمام مرحله انتخاب نوع اکانت و کلیک بر روی گزینه Next لازم است برای تائید حساب خود، یک شماره تلفن همراه وارد کنید. به محض انتخاب گزینه Next در این مرحله، پی پال یک کد تائید به شماره تلفن شما از طریق پیامک ارسال خواهد کرد.

  • اگر business account را انتخاب کرده باشید، به جای شماره تلفن از شما آدرس ایمیل خواسته می‌شود که باید آن را وارد کنید.

  کد تائید را وارد کنید

  در این مرحله از نحوه ساخت حساب پی پال باید کد تائید ارسال شده و اطلاعات اضافی خواسته شده را وارد کنید. اگر قصد افتتاح حساب تجاری پی پال را دارید، می‌‎توانید این مرحله را رد کنید.

  اطلاعات شخصی یا تجاری خود را وارد کنید

  بعد از وارد کردن کد تائید لازم است اطلاعات شخصی یا تجاری خواسته شده را وارد و برای خود رمز عبور بسازید. اگر در حال ایجاد یک حساب شخصی پی پال هستید، باید نام کامل خود و رمز عبور امنی را برای جلوگیری از هرگونه مشکل هنگام انتقال پول به حساب بانکی وارد کنید. اگر هم در حال ساخت حساب تجاری و کاری هستید، لازم است آدرس مشاغل و بقیه جزئیات خواسته شده را بنویسید و برای تائید گزینه Next را انتخاب کنید.

  موافقت با شرایط ایجاد حساب پی پال

  برای افتتاح حساب پی پال خود، بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده باید با شرایط و قوانین پی پال موافقت کنید. بعد از موافقت و اتمام مراحل، حساب شما برای نقل و انتقال پول آماده خواهد بود. اگر در حال ساخت حساب تجاری هستید، از شما اطلاعات بیشتری خواسته می‌شود و بعد از انجام آنها حساب برای استفاده آماده است.

  افزودن روش پرداخت بعد از اتمام مراحل نحوه ساخت حساب پی پال

  بعد از ایجاد حساب پی پال لازم است روش پرداخت مورد نظر خود و اطلاعات بانکی خواسته شده را وارد کنید تا حساب برای ارسال و دریافت پول به طور کامل آماده و قابل استفاده شود. برای افزودن روش پرداخت مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

  ایجاد حساب paypal
  ایجاد حساب paypal

  وارد حساب پی پال جدید خود شوید

  اگر به تازگی حساب را ایجاد کرده باشید از شما خواسته می‌شود که اطلاعات بانکی را وارد کنید، در غیر این صورت لازم است دوباره وارد سایت https://www.paypal.com شوید و Log In یا Sign in را انتخاب کنید. گزینه Log In در سمت راست و بالای صفحه قرار دارد.

  • هنگامی که روش پرداخت را به پی پال اضافه می‌کنید، می‌توانید از آن استفاده کنید.
  • بدون افزودن حساب بانکی هم می‌توانید از پی پال استفاده کنید؛ اما اگر قصد انتقال پول از پی پال به حساب بانکی خود را دارید، باید حتما این کار را انجام دهید.

  بر روی پنجره Wallet کلیک کنید

  اگر حساب شخصی پی پال ایجاد کرده‌اید بر روی پنجره Wallet در بالای صفحه کلیک کنید، در غیر این صورت پنجره Pay & Get Paid را باز و گزینه Money را انتخاب کنید.

  بر روی گزینه Link a card یا bank کلیک کنید

  بعد از اتمام مراحل نحوه ساخت حساب پی پال برای پیوند دادن حساب بانکی به پی پال لازم است با انتخاب یکی از گزینه‌های Link a card یا bank روش پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  نوع حساب مورد نظر خود را برای ساخت حساب جدید پی پال انتخاب کنید

  در این مرحله باید نوع حسابی که می‌خواهید به پی پال اضافه کنید را انتخاب کنید. در صورت تمایل می‌توانید چندین روش پرداخت را اضافه کنید؛ اما بهتر است با یکی شروع کنید. برای افزودن هر کارت پرداخت به منظور خرید آنلاین باید بر روی Link a debit card یا credit card کلیک کنید. برای افزودن حساب بانکی Link a bank account را انتخاب کنید تا بتوانید از حساب پی پال خود به حساب بانکی شخصی یا کاری خود پول برداشت کنید.

  بانک خود را انتخاب کنید

  بعد از انتخاب هر کدام از گزینه‌هایی که به آن اشاره کردیم، در مرحله بعد ممکن است نماد بانک خود را ببینید. در صورت مشاهده آن بانک را انتخاب کنید؛ اما در غیر این صورت اسم بانک را جستجو کنید تا پیدا شود. بعد از انتخاب بانک خود، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا به طور خودکار این روش پرداخت به حساب پی پال شما اضافه شود.

  اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید

  اگر توانستید اسم بانک خود را پیدا و انتخاب کنید، اطلاعات شما به طور خودکار ثبت می‌شود، در غیر این صورت برای افزودن روش پرداخت خود لازم است اطلاعات را دستی وارد کنید. شماره کارت، تاریخ انقضا و کد CVC سه رقمی از جمله اطلاعاتی هستند که باید اضافه کنید.

  با افزودن اطلاعات کارت یا بانک خود موافقت کنید

  بعد از اتمام مراحل نحوه ایجاد حساب پی پال و افزودن حساب بانکی خود برای تائید اطلاعات باید بر روی گزینه Agree کلیک کنید تا روش پرداخت انتخاب شده شما به پی پال متصل شود. با انجام تمام این مراحل ساده می‌توانید به راحتی از حساب پی پال خود استفاده کنید.

  سخن پایانی

  اگر قصد پرداخت، نقل و انتقال پول به صورت کاملا آنلاین را دارید، گروه تجاری ققنوس روش مطمئن استفاده از سایت پی پال را پیشنهاد می‌کند. سرویس پی پال این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تنها با یک ایمیل تراکنش‌های مالی خود را انجام دهید. برای ورود به این سایت لازم است با نحوه ساخت حساب پی پال آشنا شوید و با افزودن اطلاعات بانکی خود از خدمات ارائه شده بهره‌مند شوید. اگر برای خرید و فروش خود در سایت‌های خارجی از حساب پی پال استفاده کرده‌اید، تجربیات و نکات مفید خود را با ما در میان بگذارید.

  5 5
  آیا مقاله برای شما مفید بود ؟

  6رای
  لطفا رضایت خود را از این مقاله و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید

  مقالاتی که پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید

  فرصت های سرمایه گذاری در چین ؛ پرسودترین روش‌های سرمایه‌گذاری در چین را بشناسید

  سرمایه گذاری در کشور چین یکی از مسائل پرطرفدار امروز در جهان است و رشد چشمگیر اقتصاد چین توانسته توجه بسیاری از تاجران، فعالین اقتصادی و بازرگانی را به خود جلب کند. همانطور که می‌دانید، چین یکی از پرج...

  درست ترین زمان ممکن برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه زمانی است؟

  راه اندازی یک کسب و کار و رسیدن به اهداف جدیدتر و بزرگ تر تقریبا در فکر بیش از 80 درصد مردم وجود دارد. کارشناسان گروه تجاری ققنوس زمانی که در باره زمان مناسب برای ایجاد یک شغل تحقیق کردند، به نتایج جا...

  آموزش زبان چینی ماندارین ؛ تقویت مکالمه و نحوه احوالپرسی به زبان چینی (راهنمای کامل)

  قطعا می‌دانید که زبان چینی یکی از بزرگ‌ترین زبان‌های زنده دنیا و چین از پرجمعیت‌ترین کشورهای جهان است. از آنجا که این کشور هم از لحاظ توریستی و هم اقتصادی یکی از قطب‌های بزرگ جهان به شمار می‌رود، نیاز...

  یادگیری سریع زبان چینی ؛ معرفی روش‌های کاربردی تقویت و بهبود زبان چینی

  باتوجه به گسترش اقتصاد جهانی چین و سلطه آن بر دنیای اقتصاد، یادگیری زبان چینی به یکی از مهارت‌های لازم در زمینه تجارت تبدیل شده تا افراد علاوه بر برقراری راحت‌تر ارتباط بتوانند سود بیشتری در رابطه با ...

  گیفت کارت ebay ؛ تجربه خرید اینترنتی راحت از سایت حراج ایبی با استفاده از گیفت کارت ebay

  فروشگاه ebay ا‌ز بزرگ‌ترین سایت‌های اینترنتی در زمینه خرید، فروش و مزایده محصولات به ویژه اجناس دست دوم مانند لوازم خانگی، اسباب بازی، لوازم برقی، پوشاک و.. است که توانسته از بسیاری از رقبای خود در سر...

  نحوه خرید از علی بابا ؛ آموزش مراحل و شرایط خرید کالا از Alibaba

  سایت خارجی علی بابا یکی از سایت‌های چینی معتبر و از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی جهان است که نیاز خریداران آنلاین را در سراسر جهان پوشش می‌دهد. این سایت بیشتر به خرید عمده محصولات می‌پردازند و شما م...

  راهنمای خرید عمده از چین ؛ بهترین نکات برای پیشرفت و گسترش روابط تجاری خود

  امروزه خرید و فروش‌های جهانی پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند و بسیاری از افراد به دنبال خریدی موفق با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت هستند. خرید عمده از چین یکی بهترین روش‌ها برای صرفه جویی در هزینه‌هاست و ...

  خرید اینترنتی بدون کارت بانکی ؛ معرفی بهترین روش‌های انتقال وجه بدون کارت

  امروزه خرید و فروش اینترنتی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از سایت‌های خارجی یا داخلی به صورت آنلاین خرید کنند. از آنجا که برای خرید کالا از سایت‌های خرید و فروش نیا...

  فروش در سایت ebay ؛ چگونه کسب درآمد موفق از سایت ebay داشته باشیم؟

  سایت خرید و فروش ebay از بزرگ‌ترین سایت‌های تجارت انلاین در سطح جهان است که با ارائه خدمات کاربردی در زمینه خرید، فروش، مزایده و حراجی‌های بی‌نظیر توانسته محبوبیت زیادی کسب کند. اگر به دنبال کسب درآمد...

  آموزش تمام نکات و مراحل خرید و مزایده از سایت eaby

  سایت خرید ایبی یکی از برترین فروشگاه‌های اینترنتی جهان است که بخاطر حراجی‌های بی‌نظیری که ارائه می‌دهد بسیار محبوب است. این سایت با فراهم سازی امکان مزایده، خرید و فروش به صورت آنلاین توجه کاربران زیا...

  0

  دیدگاه کاربران عزیز