سرویس ویژه اقتصادی حمل بار هوایی (کارگو) چین به ایران، جهت استعلام قیمت با شماره 48000110 – 021 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

نحوه ساخت حساب پی پال
نحوه ساخت حساب پی پال

آنچه در این مقاله خواهید خواند

  مقالات

  نحوه ساخت حساب پی پال؛ انتقال پول به روشی ساده با افتتاح حساب پی پال

  image_pdfimage_print

  پی پال یکی از سرویس‌های معتبر پرداخت و انتقال پول به صورت آنلاین است که این امکان را به کاربرانش می‌دهد تا با ایجاد حساب‌های مجازی به نقل و انتقال پول، خرید و فروش و تبدیل ارز در شبکه‌ای سریع، امن و راحت بپردازند. با توجه به اینکه امروزه حجم قابل توجهی از تراکنش‌های مالی بین کاربران در اینترنت صورت می‌گیرد، آشنایی با نحوه ساخت حساب پی پال کمک بسیاری به ارسال پول شما به دورترین نقطه کره زمین تنها توسط آدرس ایمیل می‌کند. از آنجا که ممکن است برای تراکنش‌های مالی و آنلاین خود به اکانت پی پال نیاز داشته باشید، در ادامه گروه تجاری ققنوس ساده‌ترین روش‌های افتتاح حساب پی پال را به شما معرفی خواهند کرد که با انجام درست همه مراحل حساب شما با موفقیت ثبت خواهد شد.

  آموزش نحوه ساخت حساب پی پال

  همانطور که گفته شد اگر قصد خرید از سایت های خارجی را دارید و دنبال روشی امن و مطمئن میگردید، پی پال یک سرویس پرداخت انلاین است که این امکان را به شما می‌دهد بدون وارد کردن اطلاعات بانکی و تنها توسط ایمیل قابل دسترسی، خرید و فروش اینترنتی داشته باشید. یادگیری نحوه افتتاح حساب پی پال فقط چند دقیقه از وقت شما را می‌‎گیرد؛ اما بعد از آن به راحتی می‌توانید به ارسال و دریافت آنلاین پول بپردازید.

  افتتاح حساب پی پال
  افتتاح حساب پی پال

  چگونگی ایجاد حساب پی پال

  اگر قصد استفاده از یک سرویس پرداخت آنلاین امن و سریع را دارید؛ برای ایجاد حساب پی پال خود، مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

  به صفحه اصلی سایت پی پال بروید

  برای شروع لازم است توسط مرورگر خود به آدرس https://www.paypal.com بروید. شما می‌توانید از هر مرورگری برای وارد شدن به سایت و ایجاد حساب پی پال استفاده کنید.

  • اگر  ترجیح می‌دهید از یک اپلیکیشن در گوشی هوشمند خود برای ساخت حساب استفاده کنید، می‌توانید برنامه رسمی PayPal را از Apple App Store یا Google Play Store دانلود کنید.

  در سایت ثبت نام کنید

  برای ثبت نام در سایت پی پال لازم است گزینه Sign Up در قسمت بالایی و سمت راست صفحه را انتخاب کنید. با انجام این مرحله از نحوه ساخت حساب پی پال به صفحه انتخاب نوع اکانت فرستاده می‌شوید.

  نوع حساب خود را انتخاب کنید

  با ورود به بخش ثبت نام از شما خواسته می‌شود که نوع اکانت پی پال مورد نظر خود را انتخاب کنید. یکی از دو گزینه  Individual Account و Business Account را باید علامت‌دار کنید.

  • Individual Account: با توجه به نظر کارشناسان ما، اکانت‌های شخصی برای اکثر افراد انتخاب مناسبی هستند. این نوع حساب این امکان را به شما می‌دهد که به ارسال و دریافت پول در هر سرویسی که از پی پال پشتیبانی می‌کند، بپردازید. برای ایجاد یک حساب شخصی لازم است نام کامل، آدرس، شماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید.
  • Business Account: اگر شغلی دارید و می‌خواهید قابلیت استفاده از حساب پی پال را در سایت خود قرار دهید، لازم است تمام اطلاعات مشابه حساب شخصی به اضافه EIN یا SSN تجاری خود را ارائه دهید. توجه داشته باشید که امکان تبدیل اکانت شخصی به تجاری وجود دارد؛ اما شما نمی‌توانید حساب تجاری خود را به حساب شخصی تغییر دهید.
  ساخت اکانت پی پال
  ساخت اکانت پی پال

  شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

  بعد از اتمام مرحله انتخاب نوع اکانت و کلیک بر روی گزینه Next لازم است برای تائید حساب خود، یک شماره تلفن همراه وارد کنید. به محض انتخاب گزینه Next در این مرحله، پی پال یک کد تائید به شماره تلفن شما از طریق پیامک ارسال خواهد کرد.

  • اگر business account را انتخاب کرده باشید، به جای شماره تلفن از شما آدرس ایمیل خواسته می‌شود که باید آن را وارد کنید.

  کد تائید را وارد کنید

  در این مرحله از نحوه ساخت حساب پی پال باید کد تائید ارسال شده و اطلاعات اضافی خواسته شده را وارد کنید. اگر قصد افتتاح حساب تجاری پی پال را دارید، می‌‎توانید این مرحله را رد کنید.

  اطلاعات شخصی یا تجاری خود را وارد کنید

  بعد از وارد کردن کد تائید لازم است اطلاعات شخصی یا تجاری خواسته شده را وارد و برای خود رمز عبور بسازید. اگر در حال ایجاد یک حساب شخصی پی پال هستید، باید نام کامل خود و رمز عبور امنی را برای جلوگیری از هرگونه مشکل هنگام انتقال پول به حساب بانکی وارد کنید. اگر هم در حال ساخت حساب تجاری و کاری هستید، لازم است آدرس مشاغل و بقیه جزئیات خواسته شده را بنویسید و برای تائید گزینه Next را انتخاب کنید.

  موافقت با شرایط ایجاد حساب پی پال

  برای افتتاح حساب پی پال خود، بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده باید با شرایط و قوانین پی پال موافقت کنید. بعد از موافقت و اتمام مراحل، حساب شما برای نقل و انتقال پول آماده خواهد بود. اگر در حال ساخت حساب تجاری هستید، از شما اطلاعات بیشتری خواسته می‌شود و بعد از انجام آنها حساب برای استفاده آماده است.

  افزودن روش پرداخت بعد از اتمام مراحل نحوه ساخت حساب پی پال

  بعد از ایجاد حساب پی پال لازم است روش پرداخت مورد نظر خود و اطلاعات بانکی خواسته شده را وارد کنید تا حساب برای ارسال و دریافت پول به طور کامل آماده و قابل استفاده شود. برای افزودن روش پرداخت مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

  ایجاد حساب paypal
  ایجاد حساب paypal

  وارد حساب پی پال جدید خود شوید

  اگر به تازگی حساب را ایجاد کرده باشید از شما خواسته می‌شود که اطلاعات بانکی را وارد کنید، در غیر این صورت لازم است دوباره وارد سایت https://www.paypal.com شوید و Log In یا Sign in را انتخاب کنید. گزینه Log In در سمت راست و بالای صفحه قرار دارد.

  • هنگامی که روش پرداخت را به پی پال اضافه می‌کنید، می‌توانید از آن استفاده کنید.
  • بدون افزودن حساب بانکی هم می‌توانید از پی پال استفاده کنید؛ اما اگر قصد انتقال پول از پی پال به حساب بانکی خود را دارید، باید حتما این کار را انجام دهید.

  بر روی پنجره Wallet کلیک کنید

  اگر حساب شخصی پی پال ایجاد کرده‌اید بر روی پنجره Wallet در بالای صفحه کلیک کنید، در غیر این صورت پنجره Pay & Get Paid را باز و گزینه Money را انتخاب کنید.

  بر روی گزینه Link a card یا bank کلیک کنید

  بعد از اتمام مراحل نحوه ساخت حساب پی پال برای پیوند دادن حساب بانکی به پی پال لازم است با انتخاب یکی از گزینه‌های Link a card یا bank روش پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  نوع حساب مورد نظر خود را برای ساخت حساب جدید پی پال انتخاب کنید

  در این مرحله باید نوع حسابی که می‌خواهید به پی پال اضافه کنید را انتخاب کنید. در صورت تمایل می‌توانید چندین روش پرداخت را اضافه کنید؛ اما بهتر است با یکی شروع کنید. برای افزودن هر کارت پرداخت به منظور خرید آنلاین باید بر روی Link a debit card یا credit card کلیک کنید. برای افزودن حساب بانکی Link a bank account را انتخاب کنید تا بتوانید از حساب پی پال خود به حساب بانکی شخصی یا کاری خود پول برداشت کنید.

  بانک خود را انتخاب کنید

  بعد از انتخاب هر کدام از گزینه‌هایی که به آن اشاره کردیم، در مرحله بعد ممکن است نماد بانک خود را ببینید. در صورت مشاهده آن بانک را انتخاب کنید؛ اما در غیر این صورت اسم بانک را جستجو کنید تا پیدا شود. بعد از انتخاب بانک خود، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا به طور خودکار این روش پرداخت به حساب پی پال شما اضافه شود.

  اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید

  اگر توانستید اسم بانک خود را پیدا و انتخاب کنید، اطلاعات شما به طور خودکار ثبت می‌شود، در غیر این صورت برای افزودن روش پرداخت خود لازم است اطلاعات را دستی وارد کنید. شماره کارت، تاریخ انقضا و کد CVC سه رقمی از جمله اطلاعاتی هستند که باید اضافه کنید.

  با افزودن اطلاعات کارت یا بانک خود موافقت کنید

  بعد از اتمام مراحل نحوه ایجاد حساب پی پال و افزودن حساب بانکی خود برای تائید اطلاعات باید بر روی گزینه Agree کلیک کنید تا روش پرداخت انتخاب شده شما به پی پال متصل شود. با انجام تمام این مراحل ساده می‌توانید به راحتی از حساب پی پال خود استفاده کنید.

  سخن پایانی

  اگر قصد پرداخت، نقل و انتقال پول به صورت کاملا آنلاین را دارید، گروه تجاری ققنوس روش مطمئن استفاده از سایت پی پال را پیشنهاد می‌کند. سرویس پی پال این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تنها با یک ایمیل تراکنش‌های مالی خود را انجام دهید. برای ورود به این سایت لازم است با نحوه ساخت حساب پی پال آشنا شوید و با افزودن اطلاعات بانکی خود از خدمات ارائه شده بهره‌مند شوید. اگر برای خرید و فروش خود در سایت‌های خارجی از حساب پی پال استفاده کرده‌اید، تجربیات و نکات مفید خود را با ما در میان بگذارید.

  5 5
  آیا مقاله برای شما مفید بود ؟

  6رای
  لطفا رضایت خود را از این مقاله و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید

  مقالاتی که پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید

  معروف‌ترین شهرهای چین

  اگر قصد سفر به چین را دارید این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا هیچ کدام جاذبه های گردشگری چین را از دست ندهید. در ادامه با معروف ترین شهرهای چین آشنا خواهید شد. ...

  آموزش خرید از ایبی؛ آموزش مراحل ساخت اکانت جدید در سایت ebay

  شرکت ebay از جمله شرکت‌های معتبری است که در حوزه تجارت الکترونیک در آمریکا فعالیت می‌کند. این شرکت با راه‌اندازی سایت خرید ایبی امکان مزایده، خرید و فروش محصولات را به صورت آنلاین فراهم کرده است. اگر ...

  خرید از وب سایت 1688 با استفاده از حساب کاربری تجاری علی پی {2021}

  kjb solution نوعی شیوه پرداخت برون مرزی است که به طور رسمی توسط وب سایت 1688 و علی پی رونمایی شده است....

  در سفر به چین به این 9 نکته توجه داشته باشید {راهنمای جامع 2021}

  در سالیان اخیر شاهد این بوده ایم که کشور چین تلاش های زیادی کرده است تا به قطب تجاری و اقتصادی در سراسر جهان تبدیل شود. جمعیت فعلی چین بیش از یک میلیارد می باشد که روز به روز در حال بیشتر شدن است. این...

  هر چیزی که لازم است درباره حساب کاربری تجاری علی پی بدانید

  برای این که بتوانید هزینه کالا و محصولات خریداری شده از سایت 1688 را پرداخت کنید به حساب کاربری علی پی یا Alipay Business Account نیاز دارید....

  هر چیزی که لازم است درباره پست هوایی چین بدانید {راهنمای 2021}

  پست مرسوله به صورت هوایی یکی از سرویس های ارائه شده از سوی اداره پست چین می باشد. در این شیوه، مرسوله به سه روش به دست مشتری می رسد....

  تائوبائو ؛ چگونه به طور مستقیم از این سایت خرید کنیم؟ راهنمای جامع 2021

  تائوبائو یک وب سایت آنلاین محبوب می باشد که در چین مستقر شده است و امکان دسترسی به تمام کالاها با قیمت های ارزان را برای مشتریان خود فراهم کرده است....

  8 نکته راهبردی جهت کاهش هزینه های حمل و نقل {راهنمای 2021}

  با توجه به راهکارهایی اعم از انتخاب بهترین شیوه حمل و نقل، افزایش اطلاعات خود در زمینه انتقال بار در زنجیره تدارکات و مواردی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، می توانید هزینه های این بخش را کاهش ...

  هر چیزی که لازم است درباره بارنامه هوایی {AWB}  بدانید {2021}

  بارنامه هوایی به یک مدرک قانونی حمل و نقل گفته می شود که از سوی متصدی حمل و نقل یا کارگزار صادر می شود و حاوی اطلاعاتی درباره محصولات ارسالی می باشد....

  مدیریت فروشگاه آنلاین ؛ چگونه هزینه های ارسال را کاهش دهیم؟ {2021}

  آیا تا به حال هزینه هایی که بابت ارسال کالا پرداخت می کنید را محاسبه کرده اید؟ زمانی که مدیریت فروشگاه های آنلاین را بر عهده دارید، بایستی هزینه ای بابت ارسال خدمات و محصولات به دست مشتری پرداخت کنید....

  0

  دیدگاه کاربران عزیز