» کد رهگیری را وارد کنید : » نام حامل خود را انتخاب کنید :
امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ Monday 27 February 2017
راه های ارتباط : ایمیل : info@fnxshipping.com تلفن تماس : 021 - 44451313 پشتیبانی آنلاین با اپراتور
شناسنامه شرکت :   نام : ققنوس تجارت خاورمیانه شماره ثبت ایران : 485963 شناسه انگلستان : 9249894 نوع : سهامی خاص

ورود اعضا

خدمات جدید ققنوس

خرید لایسنس ویندوز

Windows License

خرید لایسنس آنتی ویروس

Antivirus Keys

خرید کالا از ژاپن

Buying from Japan

خرید گیفت کارت

iTunes,Google Play Gift Card

خرید کالا از انگلیس

Buying from UK

ترخیص بار قبض شده

Customs clearance

ثبت سفارش

قوانین خدمات حمل و نقل هوایی

شرایط و مقررات حمل به شیوه اکسپرس  شرکت ققنوس تجارت آسیا


    
۱-    سفارش حمل  به شیوه پس کرایه در ققنوس تجارت آسیا بدون نیاز به شماره  Account  بین المللی و تنها از طریق تکمیل فرم درخواست ( پیوست ۱ ) و تحویل آن به واحد فروش در دفتر ایران امکان پذیر خواهد بود .

۲-    خدمات پس کرایه فقط برای محموله های متعارف و غیر خطرناک که از وزن و ابعاد متناسب با سرویس مورد نظر برخوردار باشند قابل اجرا بوده و بدین منظور باید هماهنگی لازم با شرکت ققنوس تجارت آسیا  به عمل آید. به دلیل عدم پذیرش شرکتهای هوایی و محدودیت های امنیت پرواز،  کالاهای خطرناک، مایعات و محموله های دارای وزن و ابعاد غیر متعارف مشمول خدمات پس کرایه اکسپرس نمی شوند. برای سفارش حمل این گونه محموله ها باید با واحد Special Service  شرکت هماهنگی شود.

توجه  مهم  : حمل هرگونه باتری برای کلیه خدمات ققنوس اعم از خدمات خرید و یا حمل و نقل به صورت هوایی امکان پذیر نمیباشد . این محدودیت به دلیل ممنوعیت حمل باتری توسط سازمان بین‌المللی هواپیمایی کشوری  ( ایکائو ) میباشد و در صورتی که مرسوله و محموله مشتریان شامل باتری باشد فقط و فقط تحت شرایط بسیار خاص و با هزینه بالاتری نسبت به کالاهای عادی حمل میگردد

۳-     از آنجا که مسئولیت بیمه و بسته بندی مناسب کالا بر عهده فرستنده  است، شرکت ققنوس تجارت آسیا در قبال نقص، آسیب دیدگی یا مفقودی محموله های اکسپرس مطابق ظهر قبض تسلیمی به فرستنده عمل خواهد کرد. از این رو ضروری است گیرنده کالا هماهنگی های لازم را در زمینه بیمه و بسته بندی را از قبل با فرستنده به عمل آورد.

 


۴-    مشتری تایید می نماید که اطلاعات مندرج در برگ درخواست حمل به شیوه اکسپرس کامل و صحیح بوده و هرگونه  تغییر در نوع کالا،  وزن و ابعاد محموله یا افزایش هزینه حمل ناشی از تغییر وزن و ابعاد، بروز تاخیر یا لغو دستور حمل ناشی از نقص موارد یادشده، تغییر در نوع کالای ارسالی ، تغییر در سرویس حمل و غیره برعهده مشتری خواهد بود. در ضمن ذکر وزن و حجم نادرست باعث توقف و تاخیر در تحویل بسته شما شده و تا تسویه کسری ودیعه تحویل نخواهد شد.. زمان حمل بسته با توجه به سرویس انتخابی از سه روز تا دو هفته کاری متغیر خواهد بود.


۵-    مشتری تعهد می نماید که هنگام سفارش حمل، محموله آماده حمل باشد. مسئولیت تاخیر یا لغو دستور حمل ناشی از نقص موارد یادشده توسط فرستنده برعهده ققنوس تجارت آسیا  نخواهد بود. مدت زمان حمل کالا از زمان تحویل محموله به دفتر ققنوس تجارت آسیا مبداء محاسبه می گردد و مسئولیت زمان صرف شده جهت دریافت و حمل و نقل داخلی محموله در کشور مبداء  بر عهده ققنوس تجارت آسیا نیست.

۶-    شرکت ققنوس تجارت آسیا  تمامی مساعی خود را جهت حمل سریع و ترخیص آسان محموله های اکسپرس به کار می بندد اما در صورت توقف و بازرسی و یا توقیف محموله در گمرکات مبداء و مقصد یا سایر مبادی گمرکی و بازرسی در طول مسیر حمل مسئولیتی در قبال تاخیر یا عدم تحویل نخواهد داشت. در صورت لزوم، مسئولیت دریافت مجوز صادرات بر عهده فرستنده و مسئولیت ارائه مدارک ترخیص و مجوز واردات بر عهده گیرنده خواهد بود. در صورت توقیف محموله توسط گمرکات یا سایر واحدهای بازرسی ذی صلاح، هزینه حمل توسط گیرنده قابل پرداخت خواهد بود.
 
۷-    هزینه حمل محموله ها بر اساس حداکثر وزن محموله ( وزن خالص یا وزن حجمی ) مندرج در سیستم اطلاعات ققنوس تجارت آسیا  محاسبه و توسط سفارش دهنده حمل قابل پرداخت خواهد بود. فرمول محاسبه وزن حجمی بصورت ذیل می باشد :

 


•    طولX عرض X ارتفاع  ( برحسب سانتی متر) تقسیم بر ۵۰۰۰     /      حجم ( برحسب متر مکعب ) X 200

 


۸-    درصد تغییرات هزینه سوخت و ارز  ناشی از نوسان قیمت جهانی نفت و ارز به طور جداگانه در صورت حساب محموله درج و قابل پرداخت خواهد بود.

۹-    مشتری با ارائه سفارش حمل متعهد می شود کلیه هزینه های متعلق به محموله مورد سفارش را اعم از هزینه حمل، هزینه های گمرکی و سایر هزینه های قانونی  پرداخت نماید.

۱۰-     مشتریان قراردادی می توانند پس از ودیعه گذاری بیست میلیون ریالی در هر زمان تا سقف ۸۰% مبلغ اخذ شده سفارش حمل ارائه دهند و تا قبل از تسویه حساب محموله قبلی امکان سفارش حمل محموله جدید وجود نخواهد داشت، مگر آنکه به شیوه ودیعه گذاری موردی اقدام گردد. در صورت عدم تسویه حساب بموقع توسط مشتری، شرکت ققنوس تجارت آسیا  مجاز خواهد بود محموله و سپرده مشتری را ضبط و نسبت به تامین حقوق خود از طریق مبادی قانونی اقدام نماید.لازم به ذکر است که مشتریان قراردادی از ۵% تخفیف در هنگام عقد قرارداد بهرمند می شوند که با کارکرد مناسب می توانند این تخفیف را به ۱۰% ویا بیشتر هم افزایش بدهند جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه اخذ تخفیف با بخش فروش ققنوس تجارت آسیا  تماس حاصل فرمایید.

۱۱-    به منظور تسریح در حمل و تحویل  بار، لطفا فرستنده خود را جهت آماده نمودن اوراق صادراتی Invoice + HS Code   مطلع بفرمایید.

گروه تجاری ققنوس حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد ، هرچند این تغییرات از طریق ایمیل یا درج خبر در سایت به اطلاع کاربران خواهد رسید.

اطلاعات تماس

آدرس شرکت :

پونک ؛ مجتمع اداری بوستان ؛ ورودی C ، طبقه دوم اداری ؛ واحد 766

جهت ملاقات حظوری با دفتر مرکزی هماهنگ شود
ساعات کاری دفتر ایران : 9 صبح الی 17 بعد از ظهر

 

دفتر مرکزی ( پشتیبانی , مشاوره , پیگیری خرید ) :

خط ویژه : 44451313     021 - 44451313     021 - 44451313

 

فکس : 89785474

سامانه پیام کوتاه ققنوس : 5000206030400

پست الکترونیکی :info@fnxshipping.com

لوگو شرکت های طرف قرار داد


خدمات گروه تجاری ققنوس:

1 : خريد و واردات از سايت هاي Ebay و Amazon
2 : خريد و واردات از سايت هاي چيني و Aliexpres
3 : خريد از کليه سايت ها و شرکت هاي معتبر جهان
4 : حمل مرسولات و بار از چين به شيوه اکسپرس ، کارگو و دريايي
5 : حمل مرسولات پستي از سرتاسر جهان به شيوه درب به درب (Door to Door )
6 : واردات به شيوه دريايي ؛ هوايي از کليه کشورها
7 : انجام کليه امور گمرکي وترخيص کالا در گمرکات جمهوري اسلامي ايران
8 : تنها ارائه دهنده خدمات مشاوره بازرگاني تخصصي در ايران
و ...

هم اکـنون به جــمع بیـش از 9000 کاربــر
گــروه تجـــاری قـقـنوس بپـیــوندید !

×