در حال حاضر بیش از هزاران دانش آموز و دانشجو تحت حمایت بنیادکودک قرار گرفته‌اند که در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند. در طی این سال‌ها بسیاری از آنان نیز از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، فارغ التحصیل شده‌اند. برای حمایت از مددجو کافی‌ست به قسمت «جستجوی مددجو» در صفحه اصلی سایت مراجعه نموده و شرایط موردنظر خود را جستجو نمایید. چنانچه در وب‌سایت مددجویی با شرایط موردنظر شما یافت نشد، می‌توانید با دفترمرکزی بنیادکودک با شماره‌42510-021، واحد امور همیاران و مددجویان تماس بگیرید، همکاران این واحد، توضیحات بیشتر را خدمتتان ارائه خواهند داد.

پس از تکمیل فرم‌ همیاری، انتخاب مددجو و واریز اولین مبلغ پرداختی (که حداقل پنجاه هزار تومان در ماه درنظرگرفته شده است)، نام او به عنوان مددجوی موردحمایت شما در سیستم بنیادکودک ثبت خواهد شد. در این مرحله شما با مراجعه به صفحه شخصی خود در وب‌سایت می‌توانید به عکس و خلاصه‌ای از وضعیت زندگی مددجو دسترسی داشته باشید. لازم بذکر است چنانچه جنابعالی تمایل دارید با مبلغ ماهیانه پنجاه هزارتومان در ماه مددجویی را حمایت کنید، در کنار شما عزیزان دیگری نیز آن مددجو را حمایت خواهند کرد. اما اگر تمایل دارید منحصرا حمایت از یک مددجو را برعهده بگیرید، لازم است تا نیاز ماهیانه او را به صورت کامل، تقبل فرمایید.

به منظور آگاهی بخشی و اطلاع رسانی پیرامون پیشرفت تحصیلی مددجویان و نیز وضعیت عمومی زندگی آنان، دو بار در سال گزارشی از وضعیت تحصیلی، معدل، نیاز‌ها، شرایط و موقعیت خانوادة هر مددجو تهیه و برای تمامی همیاران آنان در سراسر جهان ارسال می‌شود. به این ترتیب، عزیزانی که حمایت از مددجو یا مددجویانی را پذیرفته باشند، در جریان روندِ تحصیلی و شرایط زندگی مددجوی تحت حمایت خود قرار می‌گیرند. علاوه بر آن امکان ملاقات و تماس تلفنی همیار با مددجو در هر زمان، با هماهنگی قبلی و با نظارت بنیادکودک، میسر خواهد بود.


برای پیوستن به بنیادکودک ایران و حمایت از یک دانش آموز به این لینک مراجعه فرمایید

http://www.childf.com