1

دست نوازش پورشه Exclusive بر سر 911 جدید + عکس

[ad_1]

روابط عمومی گروه تجاری ققنوس: پورشه به خاطر آپشن های زیاد، تجهیزات خاص و پکیج‌های گران‌قیمتی شناخته شده که مشتریان می‌توانند با سفارش آن‌ها جلوه دیگری به خودرویشان ببخشند. اکثر این آپشن ها گران‌بها بوده و واقعاً قیمت خودرو را بالا می‌برند؛ اما بخشی که باعث می‌شود بحث شخصی‌سازی محصولات پورشه یک پله بالاتر برود Exclusive نام دارد که این بار هم به سراغ نسل جدید 911 افسانه‌ای رفته است.

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی گروه تجاری ققنوس ، این خودروساز اخیراً پستی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و تیزری از 911 جدید به عنوان پوستری متفاوت نشان داده است. در این نمونه نمی‌توانیم آپشن های خیلی گران‌قیمتی را ببینیم و تنها چیزی که مشخص است یک کررا جدید با سقف کربنی و کمربندهای ایمنی سبزرنگ در کابین است. نشان پورشه هم روی پشت‌سری‌های صندلی خودنمایی می‌کند. در کابین تریم سبز بیشتری هم دیده می‌شود اما خب قطعاً پورشه لیست آپشن‌های پروپیمانی دارد که در این تصویر دیده نمی‌شود.

پورشه Exclusive به مشتریان اجازه می‌دهد تا خودرویی کاملاً خاص خود را بسازند و همه‌چیز از موارد ساده‌ای همچون رنگ دوخت کابین تا رینگ‌ها، پانل‌های بدنه و حتی آیتم‌های مختص یک مشتری را شامل می‌شود. بخش انحصاری پورشه همچنین هر از چند گاهی محصولات خاص خود همچون 911 توربو S سری Exclusive بسیار طلایی را نیز می‌سازد.

جدیدترین نسل پورشه 911 در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس معرفی شد و نسخه‌ی کابریولت آن نیز تنها همین چند هفته پیش پدیدار شد. احتمالاً مدل توربو در آینده‌ای نزدیک معرفی خواهد شد و دوباره گرد و خاک بر پا خواهد کرد.

[ad_2]