حمل درب به درب چین به دبی، سرویسی است که به طور اختصاصی توسط گروه بازرگانی ققنوس در اختیار تجار و فعالین اقتصادی قرار می گیرد. منظور از حمل درب به درب، همان Delivered Duty Paid فرنگی هاست. اگر بخواهیم خودمانی بگوییم، کار به این شکل پیش می رود که شما بار خود را در چین به انبار ما می فرستید، ما آن را در دبی به شما تحویل می دهیم و پس از اتمام فرایند، واریز و تسویه حساب انجام می شود. در صورتی که از واردکنندگان کالای چینی به شمار می آیید یا قصد کرده اید پا در این وادی بگذارید، مطالعه سطرهای پیش رو خالی از لطف نخواهد بود.

حمل درب به درب چین به دوبی یکی از بهترین انتخاب ها برای واردات کالا است.
انتقال بار از چین به دوبی ایمنی بالایی دارد

مقدمه؛ چرا حمل درب به درب چین به دبی محبوب است؟

نیازی به تشریح نیست که امروزه مبدا اصلی واردات کالا به ایران کشور چین است. قیمت پایین، تنوع محصول، ارتباط خوب با بازرگانان ایرانی، هموار بودن ساختار بروکراتیک ترخیص و در آخر، روابط حسنه سیاسی، هر بازرگانی را به چین می کشاند. اما چگونگی ارسال بار به ایران/امارات، مساله ای است چالش برانگیز پیش پای تجار. محبوبیت سرویس حمل درب به درب چین به دبی در اثر راحتی و شفافیت کار به دست آمده. شخص می تواند در دفتر خود بنشیند، با یک تماس یا ایمیل بار را خریداری کرده و به انبار شرکت بازرگانی مد نظر بفرستد، از آنجا در مقصد مورد نیاز خود تحویل بگیرد و پس از رویت بار، تسویه حساب کند. مخلص کلام اینکه، این سرویس یک شرایط ویژه، کامل و اصطلاحا اوکازیون است.

چرا حمل درب به درب چین به دبی بازرگانی ققنوس بهترین است؟

گروه بازرگانی ققنوس ویژگی هایی دارد که در بین ارائه دهندگان محدود خدمات حمل درب به درب، متمایز و شاخص گشته. در قسمت زیر، ذیل چند بند به مهم ترین آن ها می پردازیم.

  • انبار ما از نظر دسترسی، در یکی از بهترین مناطق شهر شنزن قرار دارد.
  • کار ما قانونی است و فعالیت بازرگانی ققنوس در چین به صورت رسمی انجام می شود.
  • آشنایی و اشراف به قوانین سبب شده تا ترخیص بار از گمرکات چین و دبی در کمترین زمان ممکن صورت بگیرد.
  • بازرگانی ققنوس یکی از اولین مجموعه هایی بود/هست که خدمات حمل درب به درب چین به دبی را پایه گذاری کرد.
  • اگر سرویس خود را از ما دریافت کنید، علاوه بر خدمات چین به دبی، سرویس های پیش از خرید و پس از تحویل در امارات را با قیمتی ویژه اختیار می کنید (ما برای انتقال بار از دبی به ایران راه های فراوانی داریم).

حمل درب به درب چین به دبی، دریایی یا هوایی؟

ما در “بازرگانی بین المللی ققنوس تجارت خاورمیانه” حمل درب به درب یا همان Delivered Duty Paid را هم به صورت هوایی و هم دریایی انجام می دهیم. از آنجا که نیروهای فعال ما در چین آموزش دیده و کارکشته هستند، برای تعویض بسته بندی یا آماده سازی بار نگرانی نداشته باشید. کالای شما هرچه که باشد، در انبار هم برای انتقال هوایی قابلیت آماده سازی دارد و هم برای ارسال دریایی. اما از آنجا که انتخاب شیوه مناسب انتقال کالا از چین به دبی بسته به ماهیت بار، فصل، بودجه و عواملی از این دست متغیر است، پیشنهاد می کنیم پیش از انتخاب نهایی، با کارشناسان خبره حوزه بازرگانی مشورت کنید.

جمع بندی نهایی خدمات حمل درب به درب

در ابتدای این نوشته اشاره کردیم که حمل درب به درب همان سرویس DDP است. کارفرما بار خود را در مبدا تحویل می دهد، در مقصد تحویل می گیرد و هزینه ارسال را فارغ از چند و چون ترخیص و غیره می پردازد. سپس به راز محبوبیت این گزینه پرداختیم و مشخص شد در بازار فعلی ایران، حمل درب به درب دبی به چین، یکی از بهترین گزینه هایی است که تجار پیش روی خود می بینند (اگر بهترین گزینه نباشد). در انتها نیز، ویژگی های منحصر به فرد گروه بازرگانی ققنوس در این حوزه را بیان کردیم که از مهم ترین آن ها می توان به حضور فعال در کشورهای چین و امارات و آشنایی به راه های انتقال بار اشاره کرد. در صورت وجود سوال، مشتاقانه پاسخگوی صدای گرمتان هستیم.