1

حمایت کوثر از انجمن اوتیسم کاشان

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، همایش معلولان اوتیسم شهر کاشان با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی، حسین مقنی رئیس آموزش و پرورش و مریم خیامی پور مدیر عامل انجمن اوتیسم کاشان، جمعی از خیران و نیکوکاران و حمایت موسسه اعتباری کوثر برگزار شد.

مریم خیامی پور مدیر انجمن اوتیسم کاشان در همایش‹‹از نگاهم بخوان›› گفت: بیماری اوتیسم همانند دستگاه موسیقی است که وقتی کوک نباشد صدای ناهنجاری خواهد داشت. حسین مقنی رییس آموزش و پرورش کاشان نیز در این همایش با تقدیر از حمایت های موسسه اعتباری کوثر، خیرین کاشانی و تلاش های رئیس انجمن اوتیسم کاشان از افتتاح نخستین مدرسه اوتیسم استان اصفهان در کاشان خبر داد و افزود:  مدرسه اوتیسم کاشان نخستین مدرسه اوتیسم در استان اصفهان و دومین مرکز اوتیسم در کاشان است که تا پایان دی ماه با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش افتتاح و راه اندازی می شود.

بر اساس این گزارش، موسسه اعتباری کوثر در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود با حمایت از کودکان اوتیسم کاشان امیدوار است گامی در جهت بهبود روحیه و توانبخشی این دسته از معلولان برداشته باشد.

[ad_2]