جهت استعلام قیمت سرویس کارگو هوایی چین – ایران و ترخیص کالا از گمرک در ساعات اداری با شماره تلفن 48000110 – 021  داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

آنچه در این مقاله خواهید خواند

  مقالات

  تعریف حمل و نقل هوایی و بررسی هزینه حمل و نقل هوایی

  image_pdfimage_print

   

  در این مقاله ما تعریف ساده ای از حمل و نقل هوایی برای شما خواهیم داشت و به همراه بررسی اجمالی هزینه های حمل و نقل هوایی.

  محموله های هوایی توسط واردکنندگان و صادرکنندگان جهانی زمانی که آنها نیاز به جابجایی کالا با سرعت بالا و اطمینان دارند مورد استفاده قرار می گیرند. در حالی که 90 درصد از همه چیز توسط حمل و نقل دریایی حمل می شود، حمل و نقل هوایی سرعت بالاتری دارد، حمل و نقل چین و ایالات متحده از 20-30 روز توسط راه اقیانوس به تنها 3 روز توسط محموله هوایی رسیده اند.
  حمل و نقل بین المللی هوایی و حمل و نقل اکسپرس یکسان نیستند. حمل و نقل اکسپرس به طور معمول توسط یک شرکت (مانند DHL، UPS یا FedEx) انجام می شود که تمام چرخه حیات حمل و نقل را مدیریت می کند و حمل و نقل کمتر از پنج روز انجام می شود.

  این محموله ها معمولا کوچکتر (کمتر از یک مکعب و 200 کیلوگرم) از محموله های حمل و نقل هوایی هستند. محموله های بین المللی حمل و نقل هوایی می تواند به میزان قابل توجهی بزرگتر باشد و ممکن است در حین حمل و نقل در حامل های مختلف حمل شود. در حقیقت، بزرگترین هواپیمای باربری، Anatov 225 – می تواند یک قطار را در خود جا دهد.

   

  هزینه های بین المللی حمل و نقل هوایی, هزینه های حمل و نقل هوایی چگونه است؟

  در رابطه با حمل و نقل هوایی، وزن و حجم عوامل کلیدی هستند. واحد اندازه گیری حامل های هوایی با وزن حجمی (همچنین به عنوان وزن بعدی) و یا وزن واقعی است.

  قاعده جهانی محاسبه وزن حجمی این است که حجم آن را مضربی از ۱۶۷ متر مکعب در نظر گرفته شود. این حجم برای یک بسته بندی است که ابعاد W: 40cm، H: 40cm L: 40 a.064 دارد (محصول همه طرف تقسیم بر یک میلیون) مضربی از 167 و وزن حجمی 10.67 کیلوگرم است.

  اگر وزن حجمی بیش از وزن واقعی محصول باشد، وزن حجمی وزن بارگیری می شود. برای حمل و نقل های سبک، از این ماشین حساب بارگیری استفاده کنید تا دریابید که آیا حمل و نقل شما با وزن واقعی یا وزن ابعادی شارژ می شود.

   

  چرا حمل و نقل هوایی؟

  • سرعت : تصور کنی‌ حمل از یک کارخانه در چین به یک انبار در ایالات متحده تنها ۵ روز طول بکشد. هواپیما حدود 30 برابر سریعتر از خطوط دریایی است. جت مسافری در فاصله 575 مایل در ساعت سرعت دارد ، در حالی که کشتی های دریایی 16-18 مایل در ساعت سرعت دارند. با استفاده از ماشین حساب زمان حمل و نقل، بر اساس داده های واقعی حمل و نقل های اخیر، می توانید زمان های حمل و نقل را برآورد کنید. به طور کلی،به گفته بانک جهانی، حمل و نقل هوایی معمولا قیمتی ۵ برابر حمل و نقل زمینی و ۱۶ برابر قیمت حمل و نقل دریایی دارد.
  • قابلیت اطمینان :مردم معمولا نسبت به بسته های خود حساس هستند، که بازار حمل و نقل را به توسعه خدمات حمل و نقل با اطمینان بیشتر، و انتقال بهتر محصولات، ردیابی بهتر حمل و نقل هوایی و اطلاع از اینکه محصولات شان در زمان مناسب به محل مناسب رسیده اند تشویق می کند.
  • حفاظت: با وجود اینکه دزدی دریایی در اقیانوس در حال کاهش است، کالاها در حمل و نقل دریایی نسبت به حمل و نقل هوایی بیشتر آسیب خواهند دید.

   

  نکات منفی حمل و نقل هوایی

  • هزینه : حمل و نقل هوایی همواره برچسب قیمت سنگین تری دارند. در مقایسه با حمل و نقل هوایی و دریایی، حمل یک جعبه متوسط با سایز lbs 2000 از شنزن، چین به نیویورک، ایالات متحده آمریکا، 1200 دلار از طریق دریا و 4،000 دلار از طریق هواپیما هزینه دارد.
  •  انتشار گاز CO2 :ًالبته که حمل و نقل هوایی همچنین منجر به انتشار بسیار بیشتر گاز co2 می شود. به عنوان مثال، با توجه به تحقیقات دولت انگلیس، حمل 2 تن بار برای مسافت 5000 کیلومتر توسط دریا ، به انتشار ۱۵۰ کیلوگرم CO2 منجر خواهد شد، در حالی که از طریق حمل و نقل هوایی 6605 کیلوگرم گاز CO2 منتشر خواهد شد. قطعا حمل و نقل دریایی راهی سالم تر است.
  • محموله های سنگین : از دهه 1960، حمل و نقل حمل هوایی ، برای حمل موارد سنگین و بزرگ از کانتینر استفاده می کند.مقیاس قیمت حمل و نقل هوایی بر اساس اندازه و وزن است، که بر این اساس قیمت گذاری می شود.

   

  چه محصولاتی توسط حمل و نقل هوایی به طور کلی حمل می شود؟

  از آنجایی که حمل و نقل هوایی فوق العاده گران است، معمولا به کالاهای کوچکتر، ارزشمندتر و یا با حساسیت زمانی محدود می شود، از قبیل:

  الکترونیک: استیو جابز معروف ،ظرفیت حمل و نقل هوایی موجود در سراسر مسیرهای اصلی آسیا و آمریکا برای اولین بار برای حمل و نقل iMac قبل از تعطیلات فصل را خریداری کرد.

  _ پوشاک : روند فصلی لباس ها به سرعت تغییر می کنند. به عنوان یک نتیجه، شرکت ها به طور ویژه نیاز دارند که لباس را در اسرع وقت از کارخانه ها به فروشگاه ها برسانند. به علاوه ، اندازه کوچک و ارزش لباس ها، آن را به یک معامله پر سود تبدیل می کند.

  _ داروها: با توجه به اندازه و ارزش کوچک آنها، کالاهای پزشکی اغلب توسط راه هوایی حمل می شوند.

  _ اسناد و نمونه ها: DHL Global Forwarding در واقع با انتقال هوایی اسناد حمل و نقل دریایی به منظور تسریع انتشار در امتداد خط جدید اقیانوس غرب سواحل هاوایی آغاز با کار کرد. حمل و نقل هوایی با صرفه ترین روش حمل اسناد است.

  _ محموله های فصلی : اگر تقاضای بین المللی برای یک محصول بالا باشد و نیاز به تقویت زنجیره تامین داشته باشد، به طور کلی از طریق حمل هوایی صورت می گیرد.

   

  علاوه بر اینکه حمل و نقل هوایی، بر اساس هزینه های بالا محاسبه می شود، قیمت حمل و نقل هوایی همچنین شامل موارد زیر خواهد شد:

  سوخت اضافی

  هزینه های امنیتی

  کانتینر حمل و نقل / هزینه حمل و نقل ترمینال

  نقل و انتقالات فرودگاه

   

  علاوه بر این، برای هزینه های حمل و نقل، قیمت نیز شامل می شود:

  ترخیص کالا از گمرک

  وانت تحویل

  بیمه باربری

  اتهامات حقوقی

   

  آیا قوانین و قیمت های بین المللی حمل و نقل هوایی تغییر می کند؟

  با توجه به حمل و نقل اطلاعات، استفاده از حمل و نقل هوایی به آرامی در حال رشد است، با رشد کمتر از 1٪ در سال ۲۰۱۵ در میان حمل و نقل های دیگر جهانی. انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) بیان کرده که رشد حمل و نقل هوایی در سال ۲۰۱۵ تنها 2.2٪ ، در مقایسه با 5٪ در سال ۲۰۱۴ کاهش یافته است. یکی از دلایل این افزایش وابستگی به حمل و نقل دریایی این است که بیشتر و بیشتر قابل اعتماد است.

  حمل و نقل دریایی ارزان تر شده است، که از طریق انبوه ظرفیت حمل و نقل گسترده اقیانوس، با 75٪ کاهش در مسیرهای اصلی، هدایت می شود. از سوی دیگر، سفر با هواپیما به شدت افزایش یافته است، و حمل کننده ها را برای ایجاد هواپیماهای بیشتر و بیشتر در تلاش هستند. در نتیجه، استفاده از راه های زمینی نیز باعث خالی شدن ظرفیت هواپیما شده است. با این حال، این بدان معنی است که کمتر از نیمی از ظرفیت حمل بار هوایی استفاده می شود.

  نتیجه حمل و نقل محموله های هوایی این است که اکثر شرکت هایی که نیاز به واردات دارند هر کاری انجام می دهند تا بتوانند از حمل و نقل های ارزان قیمت دریایی استفاده کنند و تنها حمل و نقل فوری را از راه هوایی انجام دهند.

  5 0
  آیا مقاله برای شما مفید بود ؟

  0رای
  لطفا رضایت خود را از این مقاله و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید

  مقالاتی که پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید

  چگونه از تائوبائو خرید کنیم؟ راهنمای مرحله به مرحله {2021}

  از تمام مشکلاتی که شما در هنگام خرید از این سایت تجربه می کنید، خبر داریم. تائوبائو یک گنج آنلاین است و هر چیزی که قصد خرید دارید را در اینجا پیدا می کنید؛ از لوازم خانه گرفته تا جواهرات، خوراکی و همه...

  اگر از آمازون خرید می کنید باید از این 20 نکته مخفی خبر داشته باشید!

  آمازون یکی از بزرگ ترین پلتفرم های فروش کالا در سراسر جهان است که با ارائه خدمات و محصول عالی توانسته کاربران زیادی را علاقمند خود کند. ...

  ای بی : دراپ شیپینگ {dropshipping} در ای بی {راهنمای جامع 2021}

  از آن جایی که با گذشت زمان تعداد مشتریان وفادار ای بی افزایش می یابد و کسب و کارها گسترش پیدا می کنند، این پلتفرم آنلاین یک بازار جذاب برای بسیاری از فروشندگان تازه وارد و صاحبان کسب و کارهای کوچک به ...

  8 راهبرد که قبل از وارد کردن کالا از چین باید بدانید

  فرقی ندارد که به دنبال خرید ماشین آلات صنعتی، لوازم الکترونیکی، پوشاک یا وسایل خانه هستید؛ بی شک هر چیزی را می توان در چین، تولید کننده پیشرو در سطح جهان، پیدا کرد. امروزه چین نقش "کارخانه جهان" را به...

  چگونه هزینه های حمل و نقل دریایی را کاهش دهیم؟ {راهنمای 2021}

  در مقایسه با نرخ های سال گذشته شاهد افزایش 42 درصدی در نرخ های سال 2019 بودیم. حتی در حمل و نقل های ارزان تر هم مسلما دل تان نمی خواهد که هزینه های بیشتری پرداخت کنید....

  چگونه از ebay خرید کنیم؟ {راهنمای جامع 2021}

  ebay {ای بی} یک پلتفرم مشهور خرید آنلاین است که افراد معمولی و بازرگانان می توانند کالاهای نو و دست دوم خود را از آن خریداری کرده یا به فروش برسانند....

  علی بابا : با این استراتژی ها با فروشندگان علی بابا مذاکره کنید {راهنمای 2021}

  یکی از آسان ترین شیوه هایی که سود کسب و کار را بیشتر می کند، خرید کالاها به قیمت های پایین است. گفتگو با فروشندگان سایت علی بابا تاثیر مستقیم بر روی افزایش سود و کارایی تان دارد. ...

  عمده فروشی : با این 7 وب سایت برتر عمده فروشی چینی آشنا شوید

  در این مقاله قصد داریم تا درباره وب سایت های برتر عمده فروشی در چین با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را درباره این شرکت ها با شما به اشتراک بگذاریم. در حال حاضر، در مجموع تعداد 7 وب سایت عمده عمده برتر و ق...

  نماینده سورسینگ در چین ؛ وظایف و مزایای همکاری

  منبع یابی مواد اولیه، نیروی کار ماهر و تکنولوژی از پیش نیازهای راه اندازی هر گونه کار تولیدی محسوب می شود. اهمیت نماینده سورسینگ در وسعت های بیشتر و سطح جهان پر رنگ تر می شود. کارخانجات تولیدی و شرکت ...

  ebay ؛ مدیریت سفارش ها در eBay {راهنمای جامع سال 2021}

  ebay نخستین وب سایت یا فروشگاه آنلاین خرید و فروش در سراسر جهان است که به واسطه ارائه امکانات بی نظیر به مشتریان توانسته همواره نظر آن ها را جلب کند....

  0

  دیدگاه کاربران عزیز