سرویس ویژه اقتصادی حمل بار هوایی (کارگو) چین به ایران، جهت استعلام قیمت با شماره 48000110 – 021 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

تامین منابع از علی‌بابا
تامین منابع از علی‌بابا

آنچه در این مقاله خواهید خواند

  مقالات

  تامین منابع از علی‌بابا : 3 ترفندی که حرفه‌ای‌ها هنگام تامین منابع انتها به انتها استفاده می‌کنند.

  image_pdfimage_print

  تامین منابع از علی‌بابا به شکل انتها به انتها است. این نوع تامین منابع در دنیای تدارکات به اعمالی گفته می‌شود که شامل هر نقطه از فرآیند از منبع و سفارش اولیه تا جایی که کالا به دست مصرف‌کننده می‌رسد است. این یادداشت به منظور تسهیل دستیابی شما به محصولات از کارخانه‌های مختلف در هر جای دنیا تا در ورودی انبار شما توسط کارشناسان ما در گروه تجاری ققنوس تهیه شده است.

  تجارت الکترونیک با نرخ نمایی در حال رشد است. با توجه به رشد 23 درصدی اعلام شده توسط فوربز این تجارت توانسته است که رشد بی‌سابقه 4.88 تریلیون دلاری را در سال 2021 تجربه کند. این صنعت به شدت مستعد و جذاب است اما باید به این نکته توجه کنید که به همان میزان هم رقابتی است. برای ادامه حیات در تجارت الکترونیک باید در هر مرحله از فرآیند زنجیره تامین منابع هوشمندانه عمل کنید. در واقع از ایجاد محصولی که فروش و حاشیه سود بالایی دارد گرفته تا انتخاب شرکای حمل و نقلی که به آن‌ها اعتماد دارید باید محتاطانه رفتار کنید. این شرکا به شما کمک می‌کنند که بدون دردسر کالاهای خود را از مرزها عبور دهید و به دست مشتریان خود برسانید.

  علی‌بابا یک پلت‌فرم تجارت جهانی انتها به انتها است که امکان رشد شرکت‌های تجارت الکترونیکی را از طریق تامین منابع خود از تامین‌کننده‌های مختلف در سراسر جهان فراهم می‌کند. این شرایط شامل همه چیز است. برقراری ارتباط مستقیم بدون در نظر گرفتن زبان مادری، استعلام قیمت، بازرسی، ترخیص گمرک، حمل و نقل، پرداخت و تامین محصولات را یک جا در یک پلت‌فرم مشاهده خواهید کرد.

  موفق‌ترین مشاغل هنگام تامین منابع ازعلی‌بابا چند روند ساده را دنبال می‌کنند که با هم در ادامه مرور خواهیم کرد.

  روش‌های مختلف جستجو محصولات و تامین‌کننده

  چه هنگام سفارش کالاهای اختصاصی و چه هنگام محصولات بورسی، مشاغلی که در نهایت بیشتر از همه راضی هستند، مشاغلی هستند که خرید خود را پس از قیمت گرفتن در چند جا انجام می‌دهند. به طور متوسط شما باید 10 نرخ مختلف را از تامین‌کننده‌هایی که قادر به ساخت محصول شما هستند را در دست داشته باشید. برای به دست آوردن این نرخ‌ها کسب و کارها از چندین روش جست و جو استفاده می‌کنند:

  • نوار جست و جو. کلمات کلید را امتحان کنید، سپس بر اساس نیازهای خاص خود نتایج را محدود کنید. برای مثال بر اساس حداقل مقدار سفارش و قیمت می‌توانید آن‌ها را مرتب کنید. در طول فصل می‌توانید با انواع خاصی از پیشنهادات مانند تامین منابع با 50 درصد تخفیف یا  کوپن‌های تخفیفی پیشنهادی تامین‌کننده‌ها نتایج را فیلتر کنید.
  • درخواست نرخ (RFQ). درخواست نرخ یک ویژگی است که به جای جست و جوی تامین‌کننده‌، پیشنهاد آن‌ها را به سمت شما می‌آورد. در واقع شما مشخصات محصول خود را در یک فرم می‌نویسد سپس در طی 24 تا 72 ساعت از طرف تامین‌کننده‌هایی که می‌توانند نیازهای شما را برطرف کنند نرخ‌های مختلفی دریافت می‌کنید.
  • جستجو به وسیله تصویر. اگر کلمات کلیدی مشخصی را در نظر نگرفتید اما تصویری از یک محصول مشابه را در اختیار دارید می‌توانید با استفاده از فناوری تشخیص تصویری علی‌بابا پایگاه داده آن‌ها را اسکن کنید و لیستی از محصولاتی مشابه با شکل و رنگ تصویر محصول خود را به دست بیاورید.

  کار کردن با تامین‌کننده قابل اعتماد هنگام تامین منابع از علی‌بابا

  مشاغل موفق تجارت الکترونیک هنگام تامین منابع از علی‌بابا تنها و تنها محصولات خود را از طریق تامین‌کننده‌های قابل اعتماد تهیه می‌کنند. هنگام جست و جو در علی‌بابا و بررسی شرکت‌هایی که در آن سر دنیا قرار دارند پی بردن به قابل اعتماد بودن تامین‌کننده بسیار دشوار است.

  علی‌بابا برای کمک به مشاغل مختلف در مورد اطمینان و اعتماد هنگام تامین منابع تضمین تجارت را ایجاد کرده است. به وسیله این ویژگی از سفارشات انجام شده و پرداخت شده به طور رایگان محافظت می‌کند. تامین‌کننده می‌تواند  تضمین تجارت را به شکلی انتخاب کند که تضمین کند:

  • محصولات بر اساس مشخصات خریدار ساخته شوند.
  • سفارشات تا تاریخ توافق شده از طریق سازنده ارسال شوند.
  • پرداخت‌های ایمن و محافظت‌ شده باشند.

  این نوع تامین‌کننده با یک نماد تاج در علی‌بابا مشخص شده است.

  هنگام تامین منابع از حمل و نقل علی‌بابا استفاده می‌کنند.

  هنگام تامین منابع تدارکات نقش اساسی را ایفا می‌کند. اگر در این مرحله چیزی خراب شود یا کالایی تحویل گرفته نشود همه چیز می‌تواند به سرعت نابود شود.

  کسب و کارهای موفق از علی‌بابا برای حمل و نقل استفاده می‌کنند. در واقع با علم به این موضوع که علی‌بابا از شرکای قابل اعتمادی که توسط مسئولات تجارت بین‌الملل با دقت انتخاب شده‌اند استفاده می‌کنند ترجیح می‌دهند که از همان طریق حمل و نقل انجام شود. کسب و کارها می‌توانند خیالشان راحت باشد که قیمت‌های رقابتی را در طول سال حتی با 50 درصد تخفیف دریافت می‌کنند.

  علی‌بابا در حال حاضر چهار نوع حمل و نقل را ارائه می‌دهد:

  • FCL (ظرفیت پر کانتینر). این نوع حمل هنگام تامین منابع سفارشات با حجم زیاد که بتوانند یک کانتینر را کامل پر کنند بسیار مفید است.
  • LCL (زیر ظرفیت کانتینر). این نوع حمل برای سفارشاتی که حجم کافی را برای پر کردن یک کانتینر ندارند بسیار مناسب است.
  • حمل هوایی علی‌بابا. یک سرویس حمل و نقل هوایی انبار به در برای حمل و نقل از انبار شنژن در چین به آمریکا است.
  • Parcels. یک سرویس حمل و نقل هوایی ویژه برای حمل  از تقریبا تمام کشورها به آمریکا در سریع‌ترین زمان ممکن است.

  به محض تولید کالاها و آماده شدن آن‌ها برای ارسال به مشتری موفق‌ترین کسب و کارها گام آخر را برای حمل و نقل تجارت الکترونیک خود از طریق شرکای علی‌بابا بر می‌دارند.

  توصیه می‌کنیم که قبل از شروع هر کاری با متخصصان ما در گروه تجاری ققنوس در این زمینه صحبت کنید تا شما را برای رسیدن به بهترین روش تامین منابع در علی‌بابا راهنمایی کنند.

  سوالات متداول

  حداقل مقدار سفارش چیست؟

  حداقل مقدار سفارش به کوچکترین مقدار سفارش اشاره دارد که سازنده مایل به پذیرش آن است.

  FCL چیست؟

  FCL به یک بار کامل کانتینر 20 یا 40 اشاره دارد که شامل محموله برای یک واردکننده است. این ارزان‌ترین وسیله حمل و نقل هنگام تامین منابع است.

  LCL چیست؟

  LCL به یک محموله اطلاق می‌شود که به واردکننده‌های مختلفی متعلق است و در یک کانتینر به طور اشتراکی گروه‌بندی می‌شوند. این امر به کمک واردکننده‌هایی می‌رود که قرار است مقدار کمی را هنگام واردات از چین جابجا کنند. در واقع زمانی که محموله به اندازه کافی بزرگ نیست که از FCL استفاده کنند این امکان فراهم می‌شود که محموله خود را با قیمتی مناسب جابجا کنند.

  5 1
  آیا مقاله برای شما مفید بود ؟

  1رای
  لطفا رضایت خود را از این مقاله و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید

  مقالاتی که پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید

  نحوه ساخت حساب پی پال؛ انتقال پول به روشی ساده با افتتاح حساب پی پال

  پی پال یکی از سرویس‌های معتبر پرداخت و انتقال پول به صورت آنلاین است که این امکان را به کاربرانش می‌دهد تا با ایجاد حساب‌های مجازی به نقل و انتقال پول، خرید و فروش و تبدیل ارز در شبکه‌ای سریع، امن و ر...

  معروف‌ترین شهرهای چین

  اگر قصد سفر به چین را دارید این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا هیچ کدام جاذبه های گردشگری چین را از دست ندهید. در ادامه با معروف ترین شهرهای چین آشنا خواهید شد. ...

  آموزش خرید از ایبی؛ آموزش مراحل ساخت اکانت جدید در سایت ebay

  شرکت ebay از جمله شرکت‌های معتبری است که در حوزه تجارت الکترونیک در آمریکا فعالیت می‌کند. این شرکت با راه‌اندازی سایت خرید ایبی امکان مزایده، خرید و فروش محصولات را به صورت آنلاین فراهم کرده است. اگر ...

  خرید از وب سایت 1688 با استفاده از حساب کاربری تجاری علی پی {2021}

  kjb solution نوعی شیوه پرداخت برون مرزی است که به طور رسمی توسط وب سایت 1688 و علی پی رونمایی شده است....

  در سفر به چین به این 9 نکته توجه داشته باشید {راهنمای جامع 2021}

  در سالیان اخیر شاهد این بوده ایم که کشور چین تلاش های زیادی کرده است تا به قطب تجاری و اقتصادی در سراسر جهان تبدیل شود. جمعیت فعلی چین بیش از یک میلیارد می باشد که روز به روز در حال بیشتر شدن است. این...

  هر چیزی که لازم است درباره حساب کاربری تجاری علی پی بدانید

  برای این که بتوانید هزینه کالا و محصولات خریداری شده از سایت 1688 را پرداخت کنید به حساب کاربری علی پی یا Alipay Business Account نیاز دارید....

  هر چیزی که لازم است درباره پست هوایی چین بدانید {راهنمای 2021}

  پست مرسوله به صورت هوایی یکی از سرویس های ارائه شده از سوی اداره پست چین می باشد. در این شیوه، مرسوله به سه روش به دست مشتری می رسد....

  تائوبائو ؛ چگونه به طور مستقیم از این سایت خرید کنیم؟ راهنمای جامع 2021

  تائوبائو یک وب سایت آنلاین محبوب می باشد که در چین مستقر شده است و امکان دسترسی به تمام کالاها با قیمت های ارزان را برای مشتریان خود فراهم کرده است....

  8 نکته راهبردی جهت کاهش هزینه های حمل و نقل {راهنمای 2021}

  با توجه به راهکارهایی اعم از انتخاب بهترین شیوه حمل و نقل، افزایش اطلاعات خود در زمینه انتقال بار در زنجیره تدارکات و مواردی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، می توانید هزینه های این بخش را کاهش ...

  هر چیزی که لازم است درباره بارنامه هوایی {AWB}  بدانید {2021}

  بارنامه هوایی به یک مدرک قانونی حمل و نقل گفته می شود که از سوی متصدی حمل و نقل یا کارگزار صادر می شود و حاوی اطلاعاتی درباره محصولات ارسالی می باشد....

  0

  دیدگاه کاربران عزیز