سرویس ویژه اقتصادی حمل بار هوایی (کارگو) چین به ایران، جهت استعلام قیمت با شماره 48000110 – 021 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

آنچه در این مقاله خواهید خواند

  اخبار اقتصادی

  بازدید مدیران ارشد بانک کشاورزی از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو

  image_pdfimage_print

  [ad_1]

  به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس، جمعی از مدیران ارشد بانک کشاورزی در روز چهارشنبه سوم بهمن ماه از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

  این بازدید با حضور محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی، اکبر علیزاده رییس اداره تدارکات، سیدمحمدجمال حسینی‌فر رییس اداره کل خدمات نوین بانکداری الکترونیک، مریم کمال‌امیری معاون اداره خدمات نوین، سیدمحسن حسینی سیاه‌بومی رییس اداره خودپرداز بانک کشاورزی و محمد مظاهری مدیرعامل، امیرحسین باقری معاون فروش و امور مشتریان و جمعی دیگر از مدیران ارشد شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

  پس از خوش‌آمدگویی محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو به مهمانان، امیرحسین باقری معاون فروش و امور مشتریان این شرکت، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن‌تکنو را معرفی کرده و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌های بزرگ و مطرح کشور مرور کرد.

  در بخش دیگری از این برنامه، امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار شرکت توسن‌تکنو نیز به بیان توضیحاتی در خصوص راه‌اندازی این خط تولید، فرآیندهای انجام‌شده جهت کنترل کیفیت پایانه‌های پرداخت و همین‌طور ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد پرداخت.

  بازدید از خط تولید پایانه‌های پرداخت توسن‌تکنو، بخش دیگری از این برنامه بود. همچنین ضمن این بازدید خط تولید ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی مورد بازدید قرار گرفت. در ادامه این بازدید، جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان توسن‌تکنو راهکار جدید این شرکت در خصوص پرداخت هزینه سوخت روی تلمبه را از طریق اجرای یک فرآیند کامل سوخت‌گیری روی یک پمپ، معرفی کرد. در این راهکار پرداخت هزینه سوخت‌گیری به صورت مستقیم و تنها با یک کارت قابل انجام خواهد بود.

  بازدید مدیران ارشد بانک کشاورزی از سالن‌های انبار تجهیزات و قطعات و همین‌طور انبار محصولات تولیدی این سایت بخش نهایی این برنامه بود. ضمن این بازدید، محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی با اشاره به بازدید سایت‌های تولید در خارج از کشور، تولید محصولات مورد نیاز این صنعت در ایران را از آرزوهای خود برشمرد. وی اشتغال جوانان در این سایت تولید را مثبت، جذاب و لذت‌بخش ارزیابی کرد. غفوری پشتیبانی از تولید را برای تداوم این اقدام ارزنده مهم دانست و به امکان توسعه بیشتر این حرکت تولیدی و ورود به بازارهای منطقه‌ای اشاره کرد.

  همچنین سیدمحمدجمال حسینی‌فر؛ رییس اداره کل خدمات نوین بانکداری الکترونیک بانک کشاورزی با اشاره به بازدیدهای متعدد خود از کارخانه‌‎های تولیدی خارج از کشور، نظم و آراستگی ساختاری سایت تولید توسن‌تکنو را مورد تمجید قرار داد. وی ارتباط بین بانک و شرکت‌های ارائه‌دهنده راهکارهای فناوری اطلاعات بانکی را یک اکوسیستم زنده دانست که می‌بایست به صورت مداوم مورد پایش قرار بگیرد.

  اکبر علیزاده رییس اداره تدارکات بانک کشاورزی نیز با اشاره به موضوع مهم تدارکات و پشتیبانی ماشین‌های بانکی، آمادگی فنی و لجستیکی توسن‌تکنو را باعث ایجاد قوت قلب و آرامش برای این بانک برشمرد. وی تهیه اجزاء و قطعات مورد نیاز ماشین‌های بانکی توسط توسن‌تکنو را نتیجه تدبیر صحیح مدیریتی در این شرکت دانست و با ذکر این نکته که از سایت‌ تولید شرکت‌های دیگر ایران نیز بازدید کرده است، آراستگی و فرآیندداشتن این سایت را مطلوب دانست و دانش فنی پرسنل تولید را ناشی از تسلط آن‌ها بر وظایف محوله دانست.

  مریم کمال‌امیری معاون اداره خدمات نوین بانک کشاورزی نیز از بازدید سایت تولید توسن‌تکنو ابراز خوشحالی کرد و کلاس استاندارد کاری این سایت را باعث ایجاد حس خوب دانست. سیدمحسن حسینی سیاه‌بومی رییس اداره خودپرداز بانک کشاورزی نیز در پایان این بازدید، حس خوب این مجموعه را مورد تأکید قرار داد.

  [ad_2]

  5 0
  آیا مقاله برای شما مفید بود ؟

  0رای
  لطفا رضایت خود را از این مقاله و توضیحات ارائه شده ثبت نمایید

  مقالاتی که پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید

  دستاورد خوکفایی گندم به واردات گندم تبدیل می شود؟

  [ad_1] ایران در 3 سال اخیر موفق به خودکفایی در تولید گندم شده است؛ اما عدم تعیین صحیح قیمت خرید تضمینی آن...

  برند پست بانک، باید اولویت اول همه کارکنان و کارگزاران باشد

  [ad_1]  به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس و به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران؛ شیری افزود: حرکت بسیار خوبی...

  اصلاحیه مصوبه هیات وزیران درباره ترخیص خودروهای وارداتی ابلاغ شد

    به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس، گمرک ایران اصلاحیه مصوبه هیات وزیران در مورد تاریخ قبض انبار  و اصلاحیه مصوبه...

  آذری‌جهرمی: در موضوع فیلترینگ براساس قانون عمل می‌کنیم

    به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس از دماوند، محمدجواد آذری جهرمی عصر امروز در نشست با جوانان با عنوان «رویش...

  بازار سوریه برای بخش خصوصی یک فرصت است

  [ad_1] روابط عمومی گروه تجاری ققنوس: دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه، با اشاره به سفر اخیر اسحاق...

  تبلیغات شبانه غیر قانونی یک کاندید انتخابات اتاق بازرگانی

  [ad_1] به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس، این کاندید با دعوت از برخی چهره‌های سیاسی و اعضای اتاق بازرگانی در هتل...

  چاره‌اندیشی وزارت اقتصاد درباره نظام بانکی

  [ad_1] به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس، فرهاد دژپسند در سفر به استان سیستان و بلوچستان  با اشاره به سیاست وزارت...

  صعود طلا پرشتاب می‌شود

  [ad_1] روابط عمومی گروه تجاری ققنوس: نظرسنجی جدید رویترز نشان داد نگرانی‌ها نسبت به رشد اقتصادی و احتمال توقف روند تحکیم سیاست...

  روسیه و آمریکا درباره INF به توافق نرسیدند

    وزارت خارجه روسیه از شکست مذاکره با آمریکا درباره پیمان موشک‎های هسته‌ای میان‎برد خبر داد که این امر به معنای آغاز...

  ساماندهی مشاغل نیازمند فراهم کردن زیرساختها است

  [ad_1] عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران در خصوص وضعیت طرح ساماندهی مشاغل و انتقال اصناف به خارج از پایتخت اظهار کرد:...

  0

  دیدگاه کاربران عزیز