[ad_1]

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی با توجه به سابقه فعالیت در عرصه‌های صنعتی، آماده نیازسنجی از صنایع است .

به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس، احمد شریفی زاده در دیدار با استاندار مرکزی بیان کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه صنایع مختلف فعال است و با داشتن هفت هزار عضو جهادگر در سراسر کشور و چندین پژوهشکده و پژوهشگاه ماموریت‌ها و فعالیت‌های ویژه‌ای را در حوزه صنعت دنبال می‌کند .

وی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی پتانسیل نیازسنجی در حوزه صنعت را داراست، افزود: این مجموعه توسعه‌گرا توان راه اندازی کلینیک صنعت را دارد و تمامی امور خود را با نگاه انتقال دانش دنبال می‌کند .

شریفی زاده تصریح کرد: جهاد دانشگاهی در قالب تفاهم نامه‌ای با بنیاد برکت کمک‌هایی را در راستای خدمات پزشکی و ناباروری ارائه می‌کند و با حمایت استان از این مجموعه می‌توان توسعه خدمات را به انجام رساند .

وی اضافه کرد: این نهاد انقلابی همواره بر استفاده از نیروهایی از دل جهاد دانشگاهی تاکید دارد و مجموعه‌ای خودکفا به شمار می‌رود . این نهاد شاید تنها سهمی ١٠ درصدی از بودجه‌های دولتی داشته باشد و پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد با استفاده از منابع خود فعالیت می‌کنند .

به گزارش روابط عمومی گروه تجاری ققنوس؛ در این دیدار، سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی نیز سابقه جهاد دانشگاهی در استان را درخشان دانست و گفت: این مجموعه در برخی از فعالیت ها مانند خدمات پزشکی و درمان ناباروری فعالیت های منحصر به فردی را انجام می‌دهد و با ارقامی بین پنج تا ١۵ میلیون تومان یک خانواده را صاحب فرزند می‌کند .

سید علی آقازاده افزود: با توجه به اثربخشی این مجموعه لازم است که برای آینده از نظر فضا و امکانات و توسعه و تجهیز مدنظر قرار گیرد و با توجه به تخصیص اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری اگر اعتباری برای این مجموعه مصوبه شده است جهت جذب پیگیری شود .

انتهای پیام

[ad_2]